přejdi na obsah přejdi na menu přejdi na vyhledávání

Aktuality

Novinky v aplikaci ZP211 pro Váš chytrý telefon

Počínaje dnešním dnem pro Vás ZP MV ČR přichystala v rámci aplikace ZP211 její významné rozšíření, a to zejména v podobě tzv. Zdravotního deníku. Ten pojištěnce upozorňuje na dodržování doporučených termínů očkování, pravidelných preventivních prohlídek i screeningových programů (prevence rakoviny konečníku, děložního čípku, prsu).

Zde je pojištěnci umožněno zároveň přeplánovat navržené termíny (aplikace nabídne pojištěnci termín, kdy by se měl dostavit k provedení výkonu, ten ale může nabídnutý termín změnit podle svého skutečného domluveného plánu) nebo popřípadě úplně úkon odmítnout. Uživatel si do deníku může přidat i vlastní události, např. o prodělané nemoci, operaci nebo úrazu nebo termíny vyšetření či očkování jiných než těch, které nabízí aplikace. Pokud je možnost nastavena, zapíše se událost ze zdravotního deníku v okamžiku naplánování automaticky i do vlastního kalendáře mobilního zařízení.

Nově jsou v aplikaci dostupné i informace o Vašich lékařích (praktický lékař pro dospělé či děti, zubař a příp. ženský lékař), případně je možné přidat i další lékaře a informace o nich. Ti všichni poté mohou být propojeni s termíny ve zdravotním deníku.

V sekci Zdravotní stav ještě navíc přibyla možnost doplnit informaci o Vaší krevní skupině.

Tuto aplikaci si spolu s výše zmíněnými novinkami můžete stáhnout pro svůj iPhone zde, pro mobilní zařízení s OS Android stahujte zde. Více se o aplikaci ZP211 dozvíte zde.

 

© 2016 ZP MVČR Mapa stránek

YouTube

Developed by MEDIA FACTORY