přejdi na obsah přejdi na menu přejdi na vyhledávání

Aktuality

Sportujte, tipujte a vyhrajte v další ze soutěží Zdraví jako vášeň

Milí klienti, víme, že heslo zdravotní pojišťovny 211 Zdraví jako vášeň vám už nemusíme představovat ani připomínat. To, že právě naše pojišťovna je známá podporou zdraví, prevence, zdravého životního stylu a pohybu už všichni víte. Ovšem, co možná nevíte je, že náš úspěšný projekt Zdraví jako vášeň přichází s novou tipovací soutěží, která se tentokrát týká minigolfu.

Je to skvělý sport, vhodný pro každého bez ohledu na to, kolik mu je let. Člověk se pěkně proběhne, než zdolá všechny jamky, přitom se pobaví s přáteli a odbourá spoustu nahromaděného stresu. Pokud jste ho ještě nevyzkoušeli, máte tu nejlepší příležitost. Zajděte si zahrát, vyzkoušejte minigolf na vlastní kůži a pak tipujte v naší soutěži.

Jejím protagonistou je oblíbený herec Pavel Kříž a soutěžní otázka zní: „Na kolik úderů projde Pavel Kříž minigolfové hřiště o 17 jamkách?“ Na vítěze čekají ceny, které opravdu stojí za to - nejnovější tablet, notebooky a další zajímavé IT ceny. Věnoval je partner soutěže - firma Fujitsu. Neváhejte, registrujte se na stránkách www.ZdraviJakoVasen.cz a tipujte. Své tipy máte možnost posílat až do 10. prosince 2012. Podrobnosti najdete na www.ZdraviJakoVasen.cz v sekci soutěže.

 

Držíme vám palce!

Vaše 211

© 2016 ZP MVČR Mapa stránek

YouTube

Developed by MEDIA FACTORY