Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

ZP MV ČR převzala ocenění Czech Superbrands 2017
6. 12. 2017

ZP MV ČR převzala ocenění Czech Superbrands 2017. Zařadila se tak mezi TOP značky na českém trhu, a to jako jediná zdravotní pojišťovna v zemi.

Slavnostní předání tohoto mezinárodního ocenění se uskutečnilo minulou středu v Praze v Národním domě na Vinohradech. „Toto vítězství potvrdilo, že ZP MV ČR je veřejností pozitivně vnímaná zdravotní pojišťovna, která zajišťuje kvalitní a dostupnou zdravotní péči svým klientům a zaměřuje se na upevňování jejich zdraví," řekl k tomu generální ředitel pojišťovny David Kostka.

Prestiž ocenění stoupá především tím, že do soutěže jsou jednotlivé firmy nominovány a následně také hodnoceny nezávislými odborníky. Nikdo se nemůže do soutěže sám nominovat. „Do úzkého spektra oceněných značek působících na našem trhu se dostane na základě přísných kritérií jen zlomek vyvolených. Posuzovány jsou parametry jako známost, budování značky, inovace či prestiž," potvrzuje Roman Sovják, ředitel organizace Czech Superbrands.

Ocenění převzala tisková mluvčí ZP MV ČR Hana Kadečková. Vlevo ředitel organizace Czech Superbrands Roman Sovják, vpravo regionální ředitel Superbrands CE, Mag. András Wiszkidenszky.

 

Formuláře

Registrace nového pojištěnce

Aktuality

Naše pobočky

Naše pobočky jsou po celé ČR. Vyberte si tu, která je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro vás celo řadu výhod a nadstandardních benefitů!

Třeba příspěvek na školku v přírodě!

Využijte možnost převodu příspěvků z rodiče na dítě a získejte tak až 1500 Kč na ozdravný pobyt. A k tomu dalších 500 Kč například na očkování.