Pracoviště Ústí nad Labem

Štefánikova 992/16
400 01 Ústí nad Labem
Po: 8.00 - 17.00
Út: 8.00 - 15.30
St: 8.00 - 17.00
Čt: 8.00 - 15.30
Pá: 8.00 - 12.00
Telefon:475 655 111
Fax:472 743 477
E-mail:usti@zpmvcr.cz

Klientské centrum: 475 655 190
Sekretariát ředitele : 472 741 760

 

Důležité upozornění pro klienty:

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás upozornit, že klientské centrum v Ústí nad Labem bude v pátek 10. 11. 2017 z provozních důvodů otevřeno pouze od 8:00 do 9:00 hodin. Provoz pokladny zůstane neomezen.

Děkujeme za pochopení!
Na tomto pracovišti mohou klienti provádět úhradu zdravotního pojištění, penále, pokut či cestovního pojištění prostřednictvím platebních karet. Akceptovány jsou platební karty společností VISA, MasterCard, Diners Club, JCB.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Pobočka Ústí nad Labem je jedna z osmi poboček ZP MV ČR u které je registrováno více jak 128 tisíc pojištěnců, svoji působnost započala již v roce 1992 a působí ve dvou krajích tzn. v Ústeckém a Libereckém.

Sídlo pobočky je v Ústí nad Labem v ul. Štefánikova 992/16 ve čtvrti Klíše , kde je pro naše klienty připraveno bezplatné parkovací stání . Současně k pobočce vede MHD a to jak trolejbusové linky 54, 56, 60 (zastávka Beethovenova) tak i autobusová linka č.11 (zastávka Štefánikova).

Z funkčního hlediska splňuje pobočka rovněž požadavky na bezbariérový přístup pro tělesně postižené pojištěnce a maminky s kočárky. Pro rychlejší odbavení a moderní přístup ke klientům je na pobočce používán elektronický vyvolávací systém.
Významným předpokladem pro poskytování kvalitních služeb pojištěncům je snadná dostupnost pracovišť ZP MV ČR ve všech oblastech spádového území. Pobočka Ústí nad Labem zajišťuje kontakt s klienty na 15-ti místech umístěných většinou v obcích z rozšířenou působností s větším počtem obyvatelstva a v místech s velkou koncentrací zaměstnanců u strategicky významných plátců pojistného. Pojištěnci mají možnost využívat služeb široké sítě smluvních zdravotnických zařízení, která čítá celkem cca 3000 partnerů. V oblasti obchodu a služeb přispívá k větší spokojenosti našich pojištěnců i rozsáhlá síť obchodních partnerů, kteří poskytují různé slevy příp. další bonusy.

Úřední hodiny podatelny:
Po, St 08.00-17.00 hod.
Út, Čt 08.00-15.30 hod.
Pá 08.00-12.00 hod.

Mgr. Tomáš Jelínek
ředitel pobočky Ústí nad Labem a Hradec Králové

„Pomáháme těm, co pomáhají“

Aktualita z 15.9.2016 8:13:00

Na sobotu 17. září 2016 je naplánováno benefiční fotbalové utkání mezi smíšeným týmem policistů a hasičů proti družstvu známých osobností Real Top Praha. Zápas se odehraje v areálu FK Baníku Souš v Mostě, zahájení je ve 14 hodin.

Akce se uskuteční v rámci podpory Nadace policistů a hasičů a má oficiální název „Pomáháme těm, co pomáhají“. Cílem Nadace policistů a hasičů je podpora rodin policistů a hasičů, kteří zemřeli nebo byli těžce tělesně postiženi v přímé souvislosti s výkonem služby. 

Veškerý výtěžek z celé akce bude věnován na podporu  Nadace policistů a hasičů. 

Záštitu nad akcí převzal krajský policejní ředitel plk. Mgr. Jaromír Kníže.  

Fotbalové utkání připravilo Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje ve spolupráci s FK Baník Souš z. s.  

Před zápasem a v jeho průběhu je připraven doprovodný program, včetně ukázek techniky policistů a hasičů. Součástí bude také autogramiáda se známými osobnostmi, které se utkání účastní. Doprovodný program v podobě prezentace policejních a hasičských složek bude probíhat od 13:00 do 16:30 hodin. Před začátkem fotbalového klání budou zástupcům Nadace policistů a hasičů předávány finanční šeky. Akce se zúčastní také zástupci vedení Policie ČR, Hasičského záchranného sboru ČR a města Mostu. 

Během přestávky mezi poločasy proběhne losování o dres Top Realu Praha s podpisy všech hráčů. Do losování bude zařazena každá vstupenka. Vstupné je symbolické, 20 korun. Děti vstup neplatí. Diváci se mohou těšit na přítomnost mnoha známých tváří z kulturního a sportovního dění. Fotbalový tým Real Top Praha v čele se svým předsedou Alexandrem Smitou posílí Jakub Štefek, Jaromír Bosák, Luděk Zelenka, Petr Vojnar, Ladislav Hampl, Leoš Noha, Pavel Nečas, David Novotný, Jakub Štáfek, David Kozohorský, Jiří Tlustý, Tomáš Hunal, Tomáš Vlasák, Jiří Jarošík Ondřej Lípa, Karel Diviš a Ota Balage. 

Akce je podpořena městem Most. Finanční podporou ve prospěch Nadace policistů a hasičů díky fotbalovému utkání přispívá několik společností, spolupartnerů akce – Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR, Vršanská uhelná Czech Coal Group, Nemak Czech Republic, pojišťovna Generali, a.s., Ana Aqualine a Pro|office s.r.o. Mediálními partnery jsou Mostecké listy a e-deníky.cz.