Pracoviště Ústí nad Labem

Štefánikova 992/16
400 01 Ústí nad Labem
Po: 8.00 - 17.00
Út: 8.00 - 15.30
St: 8.00 - 17.00
Čt: 8.00 - 15.30
Pá: 8.00 - 12.00
Telefon:475 655 111
Fax:472 743 477
E-mail:usti@zpmvcr.cz

Klientské centrum: 475 655 190
Sekretariát ředitele : 472 741 760

Na tomto pracovišti mohou klienti provádět úhradu zdravotního pojištění, penále, pokut či cestovního pojištění prostřednictvím platebních karet. Akceptovány jsou platební karty společností VISA, MasterCard, Diners Club, JCB.

Vážení klienti, dovolujeme si Vás informovat o plánovaném přerušení dodávky
elektřiny na pracovišti v Ústí nad Labem  dne 15.6.2017 od 11.30 do 14.30 hod.
Děkujeme Vám za pochopení a omlouváme se za omezení provozu pracoviště.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Pobočka Ústí nad Labem je jedna z osmi poboček ZP MV ČR u které je registrováno více jak 128 tisíc pojištěnců, svoji působnost započala již v roce 1992 a působí ve dvou krajích tzn. v Ústeckém a Libereckém.

Sídlo pobočky je v Ústí nad Labem v ul. Štefánikova 992/16 ve čtvrti Klíše , kde je pro naše klienty připraveno bezplatné parkovací stání . Současně k pobočce vede MHD a to jak trolejbusové linky 54, 56, 60 (zastávka Beethovenova) tak i autobusová linka č.11 (zastávka Štefánikova).

Z funkčního hlediska splňuje pobočka rovněž požadavky na bezbariérový přístup pro tělesně postižené pojištěnce a maminky s kočárky. Pro rychlejší odbavení a moderní přístup ke klientům je na pobočce používán elektronický vyvolávací systém.
Významným předpokladem pro poskytování kvalitních služeb pojištěncům je snadná dostupnost pracovišť ZP MV ČR ve všech oblastech spádového území. Pobočka Ústí nad Labem zajišťuje kontakt s klienty na 15-ti místech umístěných většinou v obcích z rozšířenou působností s větším počtem obyvatelstva a v místech s velkou koncentrací zaměstnanců u strategicky významných plátců pojistného. Pojištěnci mají možnost využívat služeb široké sítě smluvních zdravotnických zařízení, která čítá celkem cca 3000 partnerů. V oblasti obchodu a služeb přispívá k větší spokojenosti našich pojištěnců i rozsáhlá síť obchodních partnerů, kteří poskytují různé slevy příp. další bonusy.

Úřední hodiny podatelny:
Po, St 08.00-17.00 hod.
Út, Čt 08.00-15.30 hod.
Pá 08.00-12.00 hod.

Mgr. Tomáš Jelínek
ředitel pobočky Ústí nad Labem a Hradec Králové

Náboráři řádí na ulicích.

Aktualita z 5.12.2013 21:54:00

Nenechte se nachytat Vážení klienti, zaznamenali jsme v těchto dnech případy skutečně nevybíravých metod náborářů některých zdravotních pojišťoven. Oslovují spěchající lidi na ulici, odchytávají maminky s dětmi a kočárky a bez jakýchkoliv ohledů je verbují k jiné zdravotní pojišťovně.

 Dealeři jsou většinou mladí, vemlouvaví, neodbytní až drzí lidé a s klidem vám lžou do očí. Honorář, který za „vaši duši“ dostanou, jim za to stojí. Nenechte se zlákat ani přísliby ani výhrůžkami. Pokud vás někdo přeregistruje - někdy i bez vašeho vědomí nebo proti vaší vůli - k jiné zdravotní pojišťovně, mohou vám nastat zbytečné komplikace. Zvláště, když až následně zjistíte, že váš ošetřující lékař nemá s touto pojišťovnou uzavřenu smlouvu. V takovém případě byste museli hledat jiného lékaře. 

Ani přeregistrace zpět ke své původní pojišťovně není rychlá záležitost. Museli byste čekat v podstatě rok a půl. Podle zákona se totiž můžete k jiné zdravotní pojišťovně přihlásit jednou za rok, vždy k 1. lednu. Přihlášku ale musíte podat s půlročním předstihem, tedy do konce června předcházejícího roku. Pokud už byste zvažovali změnu zdravotní pojišťovny, promyslete si to v klidu, doma s rodinou, zeptejte se svého lékaře a teprve až pak se rozhodujte. Například ti, kdo chtějí přejít k ZP MV ČR, tak mohou učinit z tepla svých domovů online Stačí otevřít počítač, najet na stránky www.zpmvcr.cz a kliknout na pravý sloupec: Přihláška k pojištění online.

Neriskujte a poslechněte svoji intuici - nevěřte najatým pouličním náborářům. 

Vaše Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP 211) 

ZP MV ČR je největší a nejsilnější zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou na českém trhu s více než 1,2 miliony klientů. Zdravotní péči pro ně ZP MV ČR nasmlouvala s více než 25 000 zdravotnickými zařízeními po celé České republice. Je to stabilní zdravotní pojišťovna s výbornými projekty, zaměřenými na prevenci a zdravý životní styl.