Pracoviště Ústí nad Labem

Štefánikova 992/16
400 01 Ústí nad Labem
Po: 8.00 - 17.00
Út: 8.00 - 15.30
St: 8.00 - 17.00
Čt: 8.00 - 15.30
Pá: 8.00 - 12.00
Telefon:475 655 111
Fax:472 743 477
E-mail:usti@zpmvcr.cz

Klientské centrum: 475 655 190
Sekretariát ředitele : 472 741 760

Na tomto pracovišti mohou klienti provádět úhradu zdravotního pojištění, penále, pokut či cestovního pojištění prostřednictvím platebních karet. Akceptovány jsou platební karty společností VISA, MasterCard, Diners Club, JCB.

Vážení klienti, dovolujeme si Vás informovat o plánovaném přerušení dodávky
elektřiny na pracovišti v Ústí nad Labem  dne 15.6.2017 od 11.30 do 14.30 hod.
Děkujeme Vám za pochopení a omlouváme se za omezení provozu pracoviště.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Pobočka Ústí nad Labem je jedna z osmi poboček ZP MV ČR u které je registrováno více jak 128 tisíc pojištěnců, svoji působnost započala již v roce 1992 a působí ve dvou krajích tzn. v Ústeckém a Libereckém.

Sídlo pobočky je v Ústí nad Labem v ul. Štefánikova 992/16 ve čtvrti Klíše , kde je pro naše klienty připraveno bezplatné parkovací stání . Současně k pobočce vede MHD a to jak trolejbusové linky 54, 56, 60 (zastávka Beethovenova) tak i autobusová linka č.11 (zastávka Štefánikova).

Z funkčního hlediska splňuje pobočka rovněž požadavky na bezbariérový přístup pro tělesně postižené pojištěnce a maminky s kočárky. Pro rychlejší odbavení a moderní přístup ke klientům je na pobočce používán elektronický vyvolávací systém.
Významným předpokladem pro poskytování kvalitních služeb pojištěncům je snadná dostupnost pracovišť ZP MV ČR ve všech oblastech spádového území. Pobočka Ústí nad Labem zajišťuje kontakt s klienty na 15-ti místech umístěných většinou v obcích z rozšířenou působností s větším počtem obyvatelstva a v místech s velkou koncentrací zaměstnanců u strategicky významných plátců pojistného. Pojištěnci mají možnost využívat služeb široké sítě smluvních zdravotnických zařízení, která čítá celkem cca 3000 partnerů. V oblasti obchodu a služeb přispívá k větší spokojenosti našich pojištěnců i rozsáhlá síť obchodních partnerů, kteří poskytují různé slevy příp. další bonusy.

Úřední hodiny podatelny:
Po, St 08.00-17.00 hod.
Út, Čt 08.00-15.30 hod.
Pá 08.00-12.00 hod.

Mgr. Tomáš Jelínek
ředitel pobočky Ústí nad Labem a Hradec Králové

Svaz zdravotních pojišťoven ČR (SZP ČR) se distancuje od klamavých náborových praktik Vojenské zdravotní pojišťovny ČR (VoZP)

Aktualita z 10.11.2011 22:00:00

Svaz zdravotních pojišťoven ČR, který sdružuje všech sedm zaměstnaneckých zdravotních pojišťoven působících v České republice, se distancuje od nekalých náborových praktik jednoho ze svých členů -Vojenské zdravotní pojišťovny ČR.

TISKOVÁ ZPRÁVA

SVAZU ZDRAVOTNÍCH POJIŠŤOVEN ČR (SZP ČR)

Svaz zdravotních pojišťoven ČR (SZP ČR) se distancuje od klamavých náborových praktik Vojenské zdravotní pojišťovny ČR (VoZP)

Svaz zdravotních pojišťoven ČR, který sdružuje všech sedm zaměstnaneckých zdravotních pojišťoven působících v České republice, se distancuje od nekalých náborových praktik jednoho ze svých členů -Vojenské zdravotní pojišťovny ČR.

Její náboráři lákají nové klienty na základě nepravdivých informací a výmyslů poškozujících dobré jméno většiny zaměstnaneckých zdravotních pojišťoven. Náboráři VoZP se neostýchají ani tvrzení, že některé zaměstnanecké zdravotní pojišťovny končí či dokonce krachují.

Na posledním jednání Rady SZP ČR minulý čtvrtek, byl ředitel VoZP vyzván k nápravě a k dodržování etického kodexu, který právě tuto činnost upravuje. Jak se potvrzuje v praxi, k nápravě nedošlo. SZP ČR se proto obrací na klienty zdravotních pojišťoven s varováním a výzvou: Hlídejte si, s kým se o svém zdravotním pojištění bavíte a co podepisujete. Uvědomte si, že pokud chcete změnit svou zdravotní pojišťovnu, je to vaše vůle, ne nějakého pouličního náboráře, kterému jde jen odměnu za vaši registraci. V případě, že vás na ulici nebo dokonce u vás doma, překvapí cizí náborář zdravotní pojišťovny a bude vám tvrdit, že se máte přepojistit, protože vaše pojišťovna končí, nic bez rozmyslu nepodepisujte. Před konečným rozhodnutím si nejprve všechny informace ověřte u své zdravotní pojišťovny, případně se poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

V Praze dne 7. 11. 2011

Kontakt:

JUDr. Vladimíra Těšitelová

tajemnice

Svaz zdravotních pojišťoven ČR

Nám. W. Churchilla 2

130 00 Praha 3