přejdi na obsah přejdi na menu přejdi na vyhledávání

KONTAKTNÍ ONLINE FORMULÁŘ

Vážení zájemci o pojištění u ZP MV ČR!

V rámci Kontaktního online formuláře máte možnost vyplnit své údaje a naše zdravotní pojišťovna Vám zašle poštovní zásilkou předvyplněnou přihlášku s dalšími pokyny. S ohledem na ustanovení zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění, je třeba přihlášku k ZP MV ČR opatřit podpisem  a podat ji v zákonem stanovených lhůtách (přihlášku k 1. lednu následujícího roku je nutné podat v období od 1.7. do 30.9. běžného roku a přihlášku k 1. červenci běžného roku pak v období od 1.1. do 31.3. běžného roku).

Z uvedeného důvodu Vám bezodkladně zašleme předvyplněnou přihlášku, jejíž nedílnou součástí je prohlášení pojištěnce k odkladnému účinku podání přihlášky pro případ, že by podepsaná přihláška byla do ZP MV ČR doručena mimo výše uvedená období.

 

Vážení rodiče,

prostřednictvím Kontaktního online formuláře nám můžete oznamovat narození dítěte, jehož matka byla v době narození klientkou ZP MV ČR. Dle zákona č. 48/1997 Sb. se dnem narození dítě stává pojištěncem té zdravotní pojišťovny, u které je pojištěna matka dítěte v den jeho narození; pakliže matka není účastna veřejného zdravotního systému ČR, může být dítě navázáno na otce, a to v zákonem striktně daných situacích (v takovém případě ale doporučujeme osobně kontaktovat pracoviště ZP MV ČR a situaci rodiny zde doložit).

 

KONTAKTNÍ ONLINE FORMULÁŘ

 

 

© 2016 ZP MVČR Mapa stránek

YouTube

Developed by MEDIA FACTORY