přejdi na obsah přejdi na menu přejdi na vyhledávání

Vážení zájemci o pojištění u ZP MV ČR!

Dnem 30.6.2015 skončila možnost podat přihlášku k ZP MV ČR k přestupnímu termínu 1.1.2016, a to dle platného znění zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění.  Přihlášky podané po uvedeném datu je momentálně možné registrovat až k přestupnímu termínu 1.1.2017 (s výjimkou novorozených dětí).  V současné době se ovšem projednává legislativní změna, která se má dotknout i pravidel pro změnu zdravotní pojišťovny, a je pravděpodobné, že po nabytí účinnosti novely zákona č. 48/1997 Sb. bude možné ještě po omezenou dobu (do 30.9.2015) podávat přihlášky k 1.1.2016.

Aby nedošlo ke znevýhodnění těch klientů, kteří podají přihlášky v období od 1.7.2015 do nabytí účinnosti novely zákona, doporučujeme zájemcům o pojištění u ZP MV ČR s podáním přihlášky zatím vyčkat a změnu zdravotní pojišťovny řešit v průběhu září 2015 dle aktuálního stavu legislativy, o kterém budeme samozřejmě průběžně informovat.

Z výše uvedeného důvodu byla proto dočasně pozastavena i možnost online registrace.

Děkujeme za váš zájem o naši „dvěstějedenáctku“!

ONLINE PŘIHLÁŠKA

 

  1. Formulář lze vyplnit v elektronické podobě přímo na počítači. Vyplněný formulář můžete vytisknout na běžné černobílé nebo barevné tiskárně a pro zabezpečení vytisknutí v měřítku 1:1 v Adobe Readeru doporučujeme nastavit před tiskem ve funkci tisknout "Měřítko stránky" na hodnotu "Žádné ". Bezplatná verze Acrobat Reader Vám umožní formulář vyplnit, vytisknout, ale nikoliv vyplněný uložit v elektronické podobě na Vašem PC. Kopii formuláře pořídíte opakovaným tiskem či kopií již vyplněného a vytisknutého formuláře.
  2. Formulář nelze odeslat elektronickou poštou (v případě jeho odeslání nebude takový formulář akceptován).
  3. Vytištěný a vyplněný formulář odevzdejte na příslušném pracovišti ZP MV ČR. Změněné údaje je nutné potvrdit osobně podpisem a zkontrolovat na základě průkazu totožnosti (OP, pas) pracovníky ZP MV ČR.

© 2015 ZP MVČR Mapa stránek

YouTube

Developed by MEDIA FACTORY