přejdi na obsah přejdi na menu přejdi na vyhledávání

Program slev a výhod

 

Vážení pojištěnci,

pro nadcházející období jsme pro vás spolu s našimi partnery připravili celou řadu zvýhodnění a nadstandardních bonusů v nejrůznějších odvětvích poskytujících vám své výrobky či služby. Tato nabídka bude stále aktualizována a přizpůsobována tak, aby vhodně doplnila programy prevence Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR, tedy program nadstandardních služeb poskytnutých nad rámec zdravotního pojištění hrazeného státem.

Celorepublikové slevy

Affinity Media s.r.o.

Affinity Media s.r.o.

- sleva 25 % na roční předplatné časopisu Miminko

Miminko, časopis pro maminky s miminky. Nejvíce informací o těhotenství, porodu a péči o dítě najdete právě v tomto tradičním českém měsíčníku, který vychází v roce 2015 již ve svém 13. ročníku. Příběhy těhulek, reportáže z porodnic, návody a rady, jak se postarat o děťátko, ale také články na odborná zdravotnická témata, rozhovory s lékaři a dalšími specialisty, rady psychologa a sociální poradna, to vše na vás čeká v časopisu Miminko každý měsíc. Můžete se zapojit do fotografických soutěží, nechat fotku svého miminka uveřejnit v časopisu a ptát se na vše, co vás zajímá. Předplatné vám navíc zaručí, že časopis dostanete přesně k datu vydání do své poštovní schránky. Můžete si zvolit i předplatné s dvěma speciály - Mateřství a Výživa batolat, které dostanete poštou do 4 týdnů po uhrazení předplatného, a to i v případě, že už budou v běžné distribuční síti vyprodány.

Allivictus Tinktura z českého česneku

Allivictus Tinktura z českého česneku

Sleva 15% na všechny produkty zveřejněné na www.allivictus.cz.

Nákup možný i v prodejnách: Podhradní 437, Česká Skalice / Vojtěšská 324, Neratovice

Bavlna s.r.o.

Bavlna s.r.o.

Nabízíme 5% slevu z veškerého sortimentu ( lze upratnit i opakovaně) v našem e-shopu na www.bavlna.cz . Pro uplatnění slevy postačí vyplnit v objednávce slevový kód:  aff39825

Bino - dřevěné hračky

Bino - dřevěné hračky

Sleva 15% na nákup hraček v eshopu. Pro získání slevy je nutné zadat unikátní kód ZPMV2016.

Cestovní kancelář KM TRAVEL

Cestovní kancelář KM TRAVEL

Sleva 12% z katalogových cen zájezdů označených logem NÁŠ TIP a sleva 3% z nabídek LAST MINUTE a VČASNÝ NÁKUP po předložení nebo zadání čísla průkazu pojištěnce EHIC. Sleva z nabídek SUPER LAST MINUTE se NEPOSKYTUJE.

Clever advertising s.r.o.-Cool-nabytek.cz

Clever advertising s.r.o.-Cool-nabytek.cz

Nabízíme 5% slevu z veškerého sortimentu ( lze upratnit i opakovaně) v našem e-shopu na www.cool-nabytek.cz .Pro uplatnění slevy postačí vyplnit v objednávce slevový kód:   f3d98587

Contours

Contours

- 1. týden zdarma, dále sleva 10% na členství po předložení průkazu člena Klubu pojištěnců ZP MV ČR.

Pobočky po celé ČR – Praha (Národní, Florenc, Anděl, Bělohorská), Brno (Královo Pole, Lidická), Ostrava (Mariánské Hory, Poruba), Liberec, Olomouc, Plzeň, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Opava, Frýdek-Místek, Jihlava, Karlovy Vary, Chomutov, Přerov, Prostějov, Kroměříž, Český Těšín, Jirkov.

Podrobnější informace a kontakty na jednotlivé pobočky naleznete na http://www.contours.cz.

DĚTSKÝSEN.COM

DĚTSKÝSEN.COM

Sleva 10% na přebalovací pulty a sleva 5% na ostatní
zboží, tyto slevy neplatí na zboží v akční nabídce. Při nákupu v e-shopu
zadávejte kód "ZPMVCR211". Možný i osobní odběr.

ETANI

ETANI

V nabídce přírodní kosmetika proti vráskám pro citlivou pleť, vhodná i pro alergiky - pro pojištěnce sleva 10% na veškeré produkty. Při nákupu v e-shopu zadávejte kód "ZPMVCR211". Nákup možný i v prodejně Ostrovského 253/3, objekt Ženské domovy, 5. patro, kancelář č.5.056, Praha 5. Sleva 10% po předložení průkazu pojištěnce

SHERLOG eVito, a.s.

SHERLOG eVito, a.s.

eVito systém aktivního zdraví - 15% sleva na nákup eVito zařízení a služeb pro členy Klubu pojištěnců, 10% sleva pro všechny pojištěnce ZP MV ČR.

eVito je ideální systém pro každého, kdo chce zlepšit své zdraví a životní styl. eVito sdružuje a vyhodnocuje jednotlivé zdravotní a tělesné parametry, umožňuje sledovat jídelníček a pohybovou aktivitu, vedení sportovního deníku, využití zdravotních modulů jako deník diabetika, krevní tlak, laboratoř a zdravotní rizika. eVito je skvělý nástroj motivace k aktivnímu a zdravějšímu životu. Nastartujte s eVito systémem cestu za lepším životem i Vy.
Více informací na www.evito.cz..

Pro uplatnění slevy kontaktujte eVito pracovníky na info@evito.cz nebo na telefonním čísle 221 513 600, kde Vám bude sdělen slevový kod.

IMUNOTOP CZ

IMUNOTOP CZ

v e-shopu www.imunotop.cz sleva na všechny produkty ve výši 10% + uvedené množstevní slevy

v e-shopu www.prirodnílekarna.cz sleva na všechny produkty ve výši 5%, při objednávce nad 2500,- Kč další sleva 5%

V objednávce zadávejte své číslo EHIC.

Interion.cz - Mgr. Ivo Vozník

Interion.cz - Mgr. Ivo Vozník

Nabízíme 5% slevu z veškerého sortimentu ( lze upratnit i opakovaně) v našem e-shopu na www.interion.cz . Pro uplatnění slevy postačí vyplnit v objednávce slevový kód:   6c3231ad

ISOline EU

ISOline EU

produkty pro Váš zdravý životní styl - sleva 10% pro pojištěnce ZP MV ČR na všechny produkty při nákupu v eshopu po zadání kódu "ZPMVČR"

KVALITA.TOP

KVALITA.TOP

Sleva 10% na celý sortiment LR Health and Beauty. Luxusní kosmetika, anti-aging, aloe vera a doplňky stravy, colostrum, hubnutí. Pro uplatnění slevy stačí v objednávce zadat slevový kód : ZPMVCR

Lázně Jupiter Bechyně s.r.o.

Lázně Jupiter Bechyně s.r.o.

Sleva 10% po předložení průkazu pojištěnce na veškeré procedury po dobu pobytu v lázních. Slevu je možné uplatnit při zakoupení více jak 5 samostatných procedur.

Lázně Poděbrady a.s.

Lázně Poděbrady a.s.

Sleva 15% po předložení průkazu pojištěnce na vybrané lázeňské pobyty: Týden v srdci Poděbrad, Víkend Exclusive a Zámecký VIP týden.

Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Sleva 10% po předložení průkazu pojištěnce ZP MV ČR na samoplátecké lázeňské pobyty (léčebné pobyty, medical wellness pobyty, wellness pobyty a víkendové pobyty) a volně prodejné wellness procedury. 

 

Liečebno-relaxačný kúpeľný dom a Penzion Wellness Oščadnica (Slovensko)

Liečebno-relaxačný kúpeľný dom a Penzion Wellness Oščadnica (Slovensko)

Slevy až 40% na ubytování, až 30% na wellnes procedury a až 10% na masáže.
Více informací o nabízených slevách naleznete níže v Ceníku.  

 

MENTEM - BRAIN TRAINING, Z.S.

MENTEM - BRAIN TRAINING, Z.S.

Sleva 40 % na trénink všech kognitivních funkcí mozku – paměti, pozornosti, rychlosti,… Platí pro všechny licence, stačí při objednávce zadat kód: ZP MV.

Milan Švarc ( slune-cz.cz)

Milan Švarc ( slune-cz.cz)

Nabízíme 5% slevu z veškerého sortimentu ( lze upratnit i opakovaně) v našem e-shopu na www.slune-cz.cz . Pro uplatnění slevy postačí vyplnit v objednávce slevový kód 457d2a76

NUTREND D.S., a.s.

NUTREND D.S., a.s.

  • sleva 5% na veškeré produkty (po předložení průkazu pojištěnce)
  • sleva 10% na veškeré produkty ( při registraci do Klubu NUTREND)
  • nelze uplatnit pro nákup na e-shopu
  • nevztahuje se na zlevněné zboží
  • slevu nelze sčítat s dalšími slevami
  • platí pro nákup zboží na prodejně sítě Nutrend stores:

 

NUTRISTAR, s.r.o.

NUTRISTAR, s.r.o.

Pro pojištěnce ZPMVČR poskytneme 20% slevu na veškerý náš sortiment. Nabízíme Vám široký sortiment produktů, které vyrábíme již řadu let v našem výrobním závodě v Rudné u Prahy. V našem e-shopu najdete potravní doplňky (vitamíny, minerály, přírodní extrakty), proteinové a energetické nápoje, prostředky podporující hubnutí. Kompletní nabídku najdete na našem e-shopu www.nutristar.cz, na konci vaší objednávky vložíte unikátní kód do ikonky "Slevový kupón / Dárkový šek", bude vám odečtena sleva 20%.

Slevový kód: ZPMV20
Slevu nelze uplatnit na akční produkty. Slevu lze uplatňovat opakovaně. Těšíme se na Vaše objednávky.

OTĚHOTNĚT.CZ

OTĚHOTNĚT.CZ

Sleva 10% na veškeré produkty - bylinky, čaje, bylinné směsi, ovulační test apod. Při nákupu v e-shopu zadávejte kód "ZPMVCR211". Nákup možný i v prodejně Ostrovského 253/3, objekt Ženské domovy, 5. patro, kancelář č.5.056, Praha 5. Sleva 10% po předložení průkazu pojištěnce.

PERFEKTNÍ PRÁDLO.CZ

PERFEKTNÍ PRÁDLO.CZ

Sleva 10% pro pojištěnce ZP MV ČR po zadání kódu "ZPMVČR211" do objednávky. Sleva bude okamžitě odečtena.Sleva 10% se nevztahuje na parfémy, kosmetiku, dárky a módní doplňky. Slevy nelze sčítat a a nelze ji uplatnit na již zlevněné zboží. Slevu lze užívat opakovaně.

Petr Maurer

Petr Maurer

sleva až 30% na zboží značky MIZUNO

PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA

PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA

Sleva na všechny produkty ve výši 5%, navíc při objednávce nad 2500,. Kč další sleva ve výši 5%. V objednávce nutno zadávat pro uplatnění slevy číslo průkazu pojištěnce EHIC. V nabídce rovněž možnost využití poradenství odborných lékařů.

Pro Hippo

Pro Hippo

10% sleva na jezdecké přilby, bezpečnostní vesty a chrániče páteře

Při objednávce v e-shopu do poznámky uveďte číslo průkazu pojištěnce.

Slevy nelze sčítat. Sleva neplatí na již zlevněné zboží nebo zboží v akci.

Možný i osobní odběr na prodejnách v Trutnově a Dvoře Králové nad Labem(viz.www.prohippo.com).

 

Rosana

Rosana

sleva ve výši 15% z kupní ceny při platbě v hotovosti na pořízení aquabaru nad 5000,- Kč

sleva ve výši 8% z kupní ceny při platbě v hotovosti na pořízení aquabaru od 2000,- do 4999,- Kč

sleva ve výši 5% z kupní ceny při platbě v hotovosti na pořízení aquabaru do 1999,- Kč

Slevu je možné uplatnit po předložení průkazu pojištěnce.

SKI BIKE CENTRUM RADOTÍN

SKI BIKE CENTRUM RADOTÍN

Sleva pro pojištěnce 10% na ochranné prostředky, tj. cyklistické přilby, lyžařské a snowboardové helmy, chrániče na kolena a páteřáky.Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží. Při elektronické objednávce nutno uvádět číslo průkazu pojištěnce, tedy EHIC.

SKIBI KIDS

SKIBI KIDS

Sleva pro pojištěnce 10% na dětské ochranné prostředky tj. cyklistické přilby, lyžařské a snowboardové helmy, chrániče na kolena a páteřáky. Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží. Při elektronické objednávce nutno uvádět číslo průkazu pojištěnce, tedy EHIC.

SLOVÁCKÁ LÉKÁRNA

SLOVÁCKÁ LÉKÁRNA

Sleva 2% na celý sortiment pro držitele zákaznických karet, sleva 10% na celý sortiment slunečních brýlí, sleva 5% na celý sortiment zdravotní obuvi, sleva 10% na vybrané vitaminové přípravky a doplňky stravy, sleva 5% na nové autolékárnicky dle vyhlášky č.283/2009 Sb. s elektronickým sledováním použitelnosti zdarma, sleva 5% na nákup kosmetických přípravků řady Vichy, Eucerin a La Chevre v celkové hodnotě nad 1000,-Kč).

Sportique s.r.o.

Sportique s.r.o.

Firma, která zavádí v současné době na trh exkluzivní přípravky, určené nejen pro profesionální sportovce, využívané celosvětově, ale také pro širokou veřejnost. Jsou vyrobeny z nejčistších přírodních látek bez jakýchkoliv chemických příměsí a živočišných látek.
- 15% sleva na všechny produkty z internetové nabídky na rok 2014 (zadání kódu ZPB1515 do objednávky) nebo při osobním odběru (po předložení průkazu pojištěnce)

TELESTICA CZECH REPUBLIC

TELESTICA CZECH REPUBLIC

Telestica Czech Republic je virtuální mobilní operátor, který se mimo jiné specializuje na mobilní tarify ideální pro děti. Klienti ZP MV ČR mají při objednání mobilního tarifu první dva měsíce zdarma a navíc neplatí žádné jednorázové poplatky. Zvýhodněné mobilní tarify objednáte na stránkách www.telestica.cz nebo www.detsketarify.cz po zadání čísla průkazu EHIC.

Terezia Company

Terezia Company

Pro pojištěnce Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra jsme připravili mimořádnou výhodu v podobě slevy 12% na veškeré nákupy na našem internetovém obchodě. 
Slevu nelze kombinovat s dalšími akcemi a slevami společnosti TEREZIA COMPANY, pokud není uvedeno jinak.

Jak získat a uplatnit slevu?

Zaregistrujte se na stránce www.terezia.eu/zpmvcr

Automaticky tak získáte trvalou 12% slevu na všechny nákupy v internetovém obchodě TEREZIA COMPANY

Pro uplatnění slevy je nutné se přihlásit, jinak systém nepozná, že máte nárok na slevu

Upozornění

Sleva se nevztahuje na poštovné

12% sleva pro pojištěnce Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra je nadřazená 10% slevě pro členy klubu TEREZIA COMPANY

V případě, že jste již v našem internetovém obchodě registrováni a chcete využít tuto slevu, je potřeba nám napsat na e-mail info@terezia.eu  s předmětem "ZP MV ČR" nebo zavolat na telefonní číslo 261 221 277 od pondělí do pátku mezi 8. a 16. hodinou. Po vyplnění vašich údajů Vám bude sleva do 24 hod. v pracovní dny nastavena.

TOPDAMA.CZ

TOPDAMA.CZ

Pro pojištěnce sleva 10% na veškeré produkty od luxusní přírodní kosmetiky, tradiční čínské medicíny až pro přípravky na bělení zubů apod.. Při nákupu v e-shopu zadávejte kód "ZPMVCR211". Nákup možný i v prodejně Ostrovského 253/3, objekt Ženské domovy, 5. patro, kancelář č.5.056, Praha 5. Sleva 10% po předložení průkazu pojištěnce

VEGALL Pharma s.r.o.

VEGALL Pharma s.r.o.

Sleva ve výši 12% na veškeré produkty. Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží.

Při nákupu v e-shopu zadávejte kód "ZPMVČŘ". 

Vsport - Bc. Jakub Včeliš

Vsport - Bc. Jakub Včeliš

Sleva 5% na veškeré zboží v kamenné prodejně i přes e-shop (při potvrzování objednávky pod záložkou Košík uplatníte slevový kupón, což je poslední desetičíslí čísla průkazu pojištěnce)

WELLNESS4YOU.CZ

WELLNESS4YOU.CZ

Sleva 5% na celý sortiment v internetovém obchodu - sportovní výživa, superpotraviny, raw produkty, zdravá výživa, přírodní kosmetika a prodloužení řas. Pro uplatnění slevy stačí v objednávce zadat slevový kód : ZPMVCR.

Westbohemia Hotel s.r.o.

Westbohemia Hotel s.r.o.

Sleva 15% z pultových cen ubytování se snídaní nebo inzerovaných balíčků služeb dle aktuální nabídky. Podrobné informace na www stránkách. Sleva platí pro všechny hotely prezentované na webových stránkách.

www.vseprosvezdravi.cz

poskytuje slevu ve výši 5% z ceny in vitro diagnostik, a to po zadání kódu ZPMVČR do objednávky. Sleva se nekumuluje s ostatními slevami, vždy se určuje od základní ceny.

Regionální slevy

Jihočeský kraj

Boršov nad Vltavou
České Budějovice
Český Krumlov
Hluboká nad Vltavou
Horní Planá
Lipno nad Vltavou
Lišov
Milevsko
Písek
Prachatice
Strakonice
Tábor
Třeboň
Vimperk
Vodňany

Pobočka Ústí nad Labem a Hradec Králové

Brandýs nad Orlicí
Česká Lípa
Česká Skalice
Česká Třebová
Chlumec nad Cidlinou
Choceň
Chodouny
Chomutov
Chrudim
Děčín
Dobruška
Dříteč
Dvůr Králové nad Labem
Habartice
Harachov
Hlinsko
Hnátnice
Hradec Králové
Hrádek nad Nisou
Jablonec nad Nisou
Jaroměř
Jičín
Jilemnice
Lánov
Lanškroun
Letohrad
Liberec
Litoměřice
Litomyšl
Litvínov
Louny
Lovosice
Most
Mšené-lázně
Náchod
Nová Paka
Nové Město nad Metují
Nový Bor.
Pardubice
Rokytnice nad Jizerou
Roudnice nad Labem
Rychnov nad Kněžnou
Semily
Svitavy
Teplice
Trutnov
Turnov
Ústí nad Labem
Ústí nad Orlicí
Vamberk
Vysoké Mýto
Žamberk
Žatec

Pobočka České Budějovice a Plzeň

Boršov nad Vltavou
České Budějovice
Český Krumlov
Cheb
Domažlice
Hluboká nad Vltavou
Horažďovice
Horní Planá
Horšovský Týn
Jáchymov
Karlovy Vary
Kašperské Hory
Klatovy
Lipno nad Vltavou
Lišov
Milevsko
Nejdek u Karlových Varů
Nýřany
Ostrov
Písek
Plzeň
Prachatice
Rokycany
Sokolov
Špičák na Šumavě
Strakonice
Tábor
Třeboň
Vimperk
Vodňany

Ústecký kraj / Liberecký kraj

Česká Lípa
Chodouny
Chomutov
Děčín
Habartice
Harrachov
Hrádek nad Nisou
Jablonec nad Nisou
Jilemnice
Liberec
Litoměřice
Litvínov
Louny
Lovosice
Most
Mšené-lázně
Nový Bor.
Rokytnice nad Jizerou
Roudnice nad Labem
Semily
Teplice
Turnov
Ústí nad Labem
Žatec

Plzeňský kraj / Karlovarský kraj

CHEB
DOMAŽLICE
HORAŽĎOVICE
HORŠOVSKÝ TÝN
JÁCHYMOV
KARLOVY VARY
KAŠPERSKÉ HORY
KLATOVY
NEJDEK u Karlových Varů
NÝŘANY
OSTROV
PLZEŇ
ROKYCANY
SOKOLOV
ŠPIČÁK na Šumavě

Pardubický kraj / Královéhradecký kraj

Brandýs nad Orlicí
Česká Skalice
Česká Třebová
Chlumec nad Cidlinou
Choceň
Chrudim
Chvaleč
Dobruška
Dříteč
Dvůr Králové nad Labem
Hlinsko
Hnátnice
Hradec Králové
Hronov
Jablonné nad Orlicí
Jaroměř
Jičín
Lanškroun
Lázně Bohdaneč
Letohrad
Litomyšl
Náchod
Pardubice
Polička
Rychnov nad Kněžnou
Svitavy
Trutnov
Týniště nad Orlicí
Ústí nad Orlicí
Vamberk
Vysoké Mýto
Žamberk

Olomoucký kraj / Zlínský kraj

Buchlovice
Holešov
Hranice na Moravě
Jeseník
Kroměříž
Luhačovice
Nivnice
Olomouc
Ostružná
Přerov
Prostějov
Šumperk
Uherské Hradiště
Uherský Brod
Uničov
Valašské Meziříčí
Vsetín
Zábřeh na Moravě
Zlaté Hory
Zlín

Moravskoslezský kraj

Bílovec
Bohumín
Bolatice
Bruntál
Český Těšín
Dětmarovice
Dolní Lutyně
Frýdek-Místek
Frýdlant nad Ostravicí
Fulnek
Havířov
Hlučín
Karviná
Krnov
Nový Jičín
Odry
Opava
Orlová
Ostrava
Palkovice
Rožnov pod Radhoštěm
Rýmařov
Suchdol nad Odrou
Třinec
Vrbno pod Pradědem

Jihomoravský kraj / Kraj Vysočina

Blansko
Boskovice
Břeclav
Brno
Chotěboř
Drnovice
Havlíčkův Brod
Hodonín
Hustopeče
Ivančice
Jedovnice
Jihlava
Kobylí
Kuřim
Kyjov
Ledeč nad Sázavou
Lomnice u Tišnova
Mikulov
Pelhřimov
Pohořelice
Radostín nad Oslavou
Rohatec
Slavkov u Brna
Třebíč
Velké Meziříčí
Vémyslice
Veselí nad Moravou
Vyškov
Žďár nad Sázavou
Znojmo

Praha / Středočeský kraj

Benešov
Beroun
Černošice u Prahy
Český Brod
Hořovice
Jenštejn
Jesenice
Kladno
Kolín
Kostelec nad Černými lesy
Kralupy nad Vltavou
Mělník
Nymburk
Poděbrady
Praha
Příbram
Rakovník
Říčany
Slaný
Stochov
Vlašim

Pobočka Olomouc a Ostrava

Bílovec
Bohumín
Bojkovice
Bolatice
Bruntál
Buchlovice
Bystřice pod Hostýnem
Český Těšín
Dětmarovice
Dolní Lutyně
Frýdek-Místek
Frýdlant nad Ostravicí
Fulnek
Havířov
Hlučín
Holešov
Hranice na Moravě
Jeseník
Karviná
Krnov
Kroměříž
Luhačovice
Nivnice
Nový Jičín
Odry
Olomouc
Opava
Orlová
Ostrava
Ostružná
Palkovice
Přerov
Prostějov
Rýmařov
Suchdol nad Odrou
Šumperk
Třinec
Uherské Hradiště
Uherský Brod
Uničov
Valašské Meziříčí
Vrbno pod Pradědem
Vsetín
Zábřeh na Moravě
Zlaté Hory
Zlín

© 2016 ZP MVČR Mapa stránek

YouTube

Developed by MEDIA FACTORY