Na kole za zdravím

Na kole za zdravím

211 se stala partnerem projektu Kolo pro život, největšího seriálu závodů na horských kolech, který vstupuje do své 17. sezóny. Tu odstartuje 23.4. v Dobřichovicích u Prahy tradiční první závod série, závod Trans Brdy České spořitelny. Tento rok i s naší podporou záchranného systému ZP 211.

Také v letošním roce budou trasy závodů rozděleny podle náročnosti a délky do čtyř kategorií tak, aby si v jeden den na stejném místě mohli na kolo sednout a vyrazit profíci, amatéři, hobíci, děti, starší ročníky i sváteční cyklisté. Pokračuje i stále oblíbenější trasa D – Fitness jízda na 15 – 20 km pro rodinné týmy a cyklistické začátečníky. Kratší vyjížďky s minimálním převýšením bezpečně provedou cyklisty krásnými přírodními lokalitami se zastávkami na zajímavých místech, součástí všech bude občerstvovací stanice.

Za zmínku stojí i největší seriál dětských závodů na horských kolech ČT :D Junior Trophy. Obrovským lákadlem pro šikovné malé bikery bude možnost nominovat se na Mistrovství dětí a mládeže na horských kolech při Mistrovství světa v Novém Městě na Moravě 2016. Více informací naleznete na www.kolopro.cz

Cyklistice zdar!

Vaše ZP 211