Přečtěte si letní Bulletin ZP 211. Zjistíte, že stojí za to být její součástí

Přečtěte si letní Bulletin ZP 211. Zjistíte, že stojí za to být její součástí

Pokud se chcete dozvědět nové zajímavosti o své Zdravotní pojišťovně ministerstva vnitra (ZP 211) nebo se k pojišťovně přehlásit, přečtěte si letní vydání Bulletinu Speciál, které vám nyní nabízíme v elektronické podobě.

Kromě řady zajímavostí ze života fenomenálního gólmana Petra Čecha, zážitků českého polárníka Václava Sůry a dalších, jsme pro vás připravili řadu informací o ZP 211 - druhé největší zdravotní pojišťovně v zemi, o nejlepší zdravotní pojišťovně roku 2015, jejíž péče o klienty se řídí heslem: Zdraví jako vášeň!
Zjistíte, že jsme pojišťovnou, která inspiruje k zdravému životnímu stylu a umí se zároveň dobře postarat o ty své klienty, kteří potřebují kvalitní, moderní, vyspělou zdravotní péči. Na tu ročně vydáme 28 miliard korun. Denně tak od pojišťovny plyne nemocnicím, lékařům, lékárnám a dalším poskytovatelům zdravotních služeb více než 74 milionů korun. Jsme prostě spolehlivým partnerem všem klientům, kterých je dnes už více než 1 283 000.
Čtěte, bavte se a inspirujte se. Třeba zjistíte, že není od věci být součástí právě takového moderního týmu a do konce září vyplníte online přihlášku. Stačí mít chytrý telefon umožňující práci s dotykovou obrazovkou a připojením na internet. Pak jen párkrát kliknete a od ledna už můžete být součástí ZP 211. Společenství, kde platí, že zdraví je vášeň.

Bulletin Speciál 2016 naleznete zde.

Krásné léto vám přeje celý tým ZP 211!