Soutěž v malování má vítěze

Soutěž v malování má vítěze

Kalendářní jaro je už nějaký ten den tady, a my se se zimou loučíme stylově - zavzpomínáme si na její vrchol, tedy Vánoce. Nejmladší klienti ZP MV ČR vzali do rukou pastelky v rámci soutěže Zdraví jako vášeň nám poslali výkresy na téma „Namalujte nám Vánoce“.

Přišlo nám 300 výkresů, a vybírat ty nejlepší dalo obrovskou práci, protože, jak už jsme si zvykli, klienti naší zdravotní pojišťovny 211 jsou velmi talentovaní. K absolutnímu vítězství 13leté Blanky Nečesané z Nového Bydžova vedl skvělý nápad a myšlenka: všichni víme, že s kaprem je spojený vánoční zvyk, a to sice schovávání šupin pod talíř na štědrovečerním stole.

Takto schované šupiny prý přinášejí štěstí a zajistí dostatek peněz v příštím roce. Někteří lidé ze stejného důvodu nosí šupiny z vánočního kapra i ve své peněžence. A to přesně vystihuje naší zdravotní pojišťovnu. Chceme, aby naši klienti měli štěstí, a vždy se maximálně vynasnažíme, aby zdravotní průkaz 211 ve vaší peněžence byl toho štěstí garancí. Ceny do soutěže, kterými jsou stavebnice LEGO, věnovala ERGO pojišťovna, a.s.

Za výkresy moc děkujeme a vítězům gratulujeme!

Více informací i obrázků najdete na www.zjv.cz