Z gauče svého obýváku rovnou do ZP 211. Přihláška online!

Z gauče svého obýváku rovnou do ZP 211. Přihláška online!

Jedinečnou šanci přihlásit se k ZP 211 máte právě teď – online. Nemusíte se vůbec zvedat z gauče svého obýváku. Jen na svém počítači otevřete webové stránky www.zpmvcr.cz a klikněte na pole: Přihlaste se.

Otevře se Vám registrační stránka, kde kliknete na tlačítko "Online přihlášení". Dále už Vás povede naše aplikace.

K online přihlášení potřebujete jen chytrý mobilní telefon umožňující práci s dotykovou obrazovkou, který má nainstalovánu aktuální verzi internetového prohlížeče a má aktivní připojení na internet. 

Proč to? Přihláška musí být podle zákona podepsána. A protože ZP 211 je pojišťovnou 21. století, umožníme Vám i toto zvládnout z pohodlí domova za pět minut. Právě k zadání podpisu poslouží dotykový display na vašem mobilu. 

Jak na to?

Vše ostatní je jednoduché, aplikace Vás přesně navede, potvrdíte povinná pole (klik do okýnka Uděluji souhlas) a vyplníte požadované údaje. Vše je hotovo za pár minut. Pokud to stihnete od ledna do konce března, už v červenci Vás přivítáme v ZP 211!

Pokud chytrý mobil nevlastníte, nic Vám nebrání poslat nám vyplněnou a podepsanou přihlášku mailem či poštou nebo navštívit kterékoliv pracoviště ZP 211 a podat ji přímo tam.

Rádi vás uvidíme! 

Brzo Vaše ZP 211