Sleva 20% na startovné na Kolo pro život pojištěncům ZP 211

Sleva 20% na startovné na Kolo pro život pojištěncům ZP 211

Máte-li rádi horské kolo, pak je pro vás největší seriál závodů horských kol Kolo pro život jako stvořený. Pokud jste navíc pojištěni u ZP 211, můžete využít slevu 20 % na startovné. Sleva platí pro prvních 25 pojištěnců na každý ze série závodů.

Nezáleží na věku ani na tom, jak často jezdíte. Stačí jen mít chuť si zasportovat a užít si krásný den s přáteli či rodinou ve společnosti podobně naladěných lidí.

Na každém závodě Kola pro život si můžete vybrat jednu ze tří různě dlouhých a náročných tras (50, 30 a 15 km). Pro nejmenší jsou připraveny dětské závody

V rámci závodů vám doporučujeme navštívit i stánek ZP 211, kde budou v pravidelných intervalech (každou půlhodinu) probíhat kurzy první pomoci s ukázkou zranění a způsobu jeho ošetření, důrazem na zdravý pohyb, prevenci a osobní ochranné pomůcky při sportech všeho druhu.

V našem stanu bude navíc nepřetržitě po celou dobu akce zajištěn zábavně edukační program pro děti, jehož součástí budou zábavné soutěže, kvízy, praktické nácviky první pomoci a podobně.

Slevu 20 % na startovné získáte vyplněním čísla průkazu pojištěnce do příslušného pole při registraci na vybraný závod.

Těšíme se na viděnou na Kole pro život!

Vaše ZP 211

Seznam všech závodů naleznete zde.