Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Děkujeme, že s námi vítězíte

Být u 211 je výhra i pro vaše zdraví.

Program slev a výhod

Do bazénu, do fitka nebo do lékárny pro vitamíny za méně peněz?
V ZP 211 je to možné!

Bonusy

Lékař na telefonu

Služba „Lékař na telefonu“ je pro pojištěnce Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Stačí zavolat na linku +420 283 002 772.

Co vás nejčastěji zajímá...

Akční nabídky

Kalendář akcí

Na co se můžete již brzy těšit?

Načíst další

Informace

Registrace nového pojištěnce

Úrazové pojištění
miminka na rok zdarma!

Možno sjednat pouze v 1. měsíci života

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže
Dozvím se
[foto]
Běháte, jezdíte na kole, vyrážíte do přírody na túry, zkrátka vyznáváte zdravý životní styl, jenže spříchodem podzimních plískanic a posléze i zimy se vším, co kní patří, tedy sněhem, mrazem, ve městech častěji spíš marastem, se ne každému chce vyrazit ven a dát si svou pravidelnou dávku pohybu. Co ale dělat, když si chci udržet fyzickou kondici i přes zimu, nezpohodlnět a nepřibrat kila navíc? Nabízíme několik tipů…
Dozvím se
[foto]
K zimě neodmyslitelně patří bruslení. To klasické, na ledě. A je celkem jedno, jestli na umělé ledové ploše nebo na přírodní, když zima přeje a mrzne. Pokud jste nabruslích na ledě dlouho nestáli nebo naopak úplně začínáte, případně chcete vyrazit společně sdětmi, možná se vám bude hodit několik rad, jak začít, jaké vybrat brusle a kde si zabruslit.
Dozvím se
[foto]
Třetinu dětského jídelníčku by měla tvořit zelenina, kterou je třeba pro nejmenší děti tepelně zpracovat. Teplo na jedné straně ničí nežádoucí choroboplodné zárodky, na straně druhé ale připravuje jídlo o velkou část vitaminů. Nejen pro zeleninu je proto ideální přípravou vaření vpáře, které zachová nutriční hodnoty a důležité živiny pokrmů.