Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Lékař na telefonu

Bezplaná konzultační služba  „Lékař na telefonu“ je pro pojištěnce Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Využijte slevy a akční nabídky od našich partnerů!

Do bazénu, do fitka nebo do lékárny pro vitamíny? Využijte výhodné pojištění u ZP 211 naplno!

Bonusy

Lékař na telefonu

Bezplatná konzultační  služba "Lékař na telefonu" je pro naše klienty  k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Co vás nejčastěji zajímá...

Akční nabídky

Kalendář akcí

Na co se můžete již brzy těšit?

Načíst další

Informace

Registrace nového pojištěnce

Úrazové pojištění
miminka na rok zdarma!

Možno sjednat pouze v 1. měsíci života

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže
Dozvím se
[foto]
Žijeme v uspěchané době. Přestože dobře víte, co a jak dělat správně, najít si čas a prostor jen na sebe, na svou kondici a zdravý život není v našlapaném programu nijak snadné. To samozřejmě přináší i neblahé následky – přibývají kila nadváhy, navíc i zdravotní problémy, ani s tou fyzičkou to není nijak slavné. Co s tím? Nabízíme vám několik způsobů, jak napevno dostat správné návyky do vašeho každodenního programu.
Dozvím se
[foto]
Malé děti milují sladkosti, větší děti zase svačinky ve fastfoodu. Pokud se lízátka a hamburgery stanou pravidlem, a navíc chybí i sport a pohyb na čerstvém vzduchu, může se to časem vymstít. Obézní děti postihuje v dospělosti mnohem častěji například cukrovka nebo srdečně-cévní choroby.
Dozvím se
[foto]
Na první šlápnutí do pedálů se většinou nezapomíná. Je to začátek společných rodinných vyjížděk a dobrodružných výprav s kamarády. I tady ovšem platí, že žádný učený z nebe nespadl. Jak vybrat kolo pro dítě a jak potomka zasvětit do tajů cyklistiky?