Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Děkujeme, že s námi vítězíte

Být u 211 je výhra i pro vaše zdraví.

Program slev a výhod

Do bazénu, do fitka nebo do lékárny pro vitamíny za méně peněz?
V ZP 211 je to možné!

Bonusy

Lékař na telefonu

Služba „Lékař na telefonu“ je pro pojištěnce Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Stačí zavolat na linku +420 283 002 772.

Co vás nejčastěji zajímá...

Akční nabídky

Kalendář akcí

Na co se můžete již brzy těšit?

Načíst další

Informace

Registrace nového pojištěnce

Úrazové pojištění
miminka na rok zdarma!

Možno sjednat pouze v 1. měsíci života

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže
Dozvím se
[foto]
Lyžování by mělo být zábava, nikoliv otravná povinnost. Jakkoliv se tedy nemůžete dočkat, až budete společně sdítkem svištět ze svahu, dopřejte mu na učení dostatek času a obrňte se svatou trpělivostí. Začněte hrátkami na sněhu, klouzáním a bobováním a teprve pak přejděte nenásilně klyžičkám.
Dozvím se
[foto]
Padnout večer do postele, okamžitě usnout a probudit se až ráno. Tak nějak by to mělo fungovat, ale leckdy nefunguje. Zdravý spánek je nezřídka jen zbožným přáním. Místo toho se neustále převalujete, hledáte vhodnou polohu a ne a ne zabrat. Nepomáhá ani ono počítání oveček. Zažil to nejspíš každý. Ostatně, problémy susínáním a spánkem mají tu a tam dvě třetiny populace vČesku, pro deset procent je to každodenní problém. Co stím, když nechcete problém řešit pomocí prášků na spaní?
Dozvím se
[foto]
Statistika nemilosrdně odhaluje veskrze pozitivní vztah obyvatel Česka kalkoholu. Podle poslední studie Světové zdravotnické organizace zroku 2018 vypije průměrný Čech 14,4 litru čistého alkoholu za rok, což nás řadí na třetí místo na světě. Před námi je už jen Litva a Moldavsko. Změnit tato čísla se pokouší už osmým rokem kampaň Suchej únor. Přidáte se také?