Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

Velikonoce v ZOO

Vyhlašujeme soutěž o dvě volné vstupenky na blížící se akci Velikonoce v ZOO. Tato akce se uskuteční 20. 4. 2019 v Zoo Hluboká nad Vltavou a ZP 211 je partnerem této akce. 

Soutěž je určena pro nové i stávající pojištěnce Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR.

Vyhrává ten, kdo jako 1. správně odpoví na položenou otázku.

Na odpověď máte čas do 14. 4. 2019 do 24:00 hod. a správnou odpověď zašlete na tereza.stankova@zpmvcr.cz včetně svých kontaktních údajů – jméno, město, datum narození a telefon. Výhercem se stane ten, kdo jako první správně odpoví, napíše nám kontakty na sebe, je (nebo bude) pojištěncem  ZP MV ČR.

Soutěžní otázka:

  • Kolik klientských center ZP 211 se nachází v Jihočeském kraji?

Správnou odpověď najdete na: https://www.zpmvcr.cz/pracoviste

 

Přejeme vám hodně štěstí.

Vyhrát lístky mohou pouze současní pojištěnci  ZP MV ČR nebo pojištěnci, kteří k ZP MV ČR podali přihlášku a vlastní potvrzený formulář „Potvrzení o převzetí přihlášky k ZP MV ČR“ nebo nás budou o této skutečnosti včas informovat.

Chcete vědět více informací, aktuality a na jakých akcích nás najdete? Navštivte i naše facebookové stránky http://www.facebook.com/#!/211ProVsechnyJihocechy  a tuto informaci sdělte i svých přátelům.

Formuláře

Registrace nového pojištěnce

Aktuality

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro vás celo řadu výhod a nadstandardních benefitů!

Třeba příspěvek na školku v přírodě!

Využijte možnost převodu příspěvků z rodiče na dítě a získejte tak až 1500 Kč na ozdravný pobyt. A k tomu dalších 500 Kč například na očkování.