Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce
ZP MV ČR převzala ocenění Czech Superbrands 2017
6. 12. 2017

ZP MV ČR převzala ocenění Czech Superbrands 2017. Zařadila se tak mezi TOP značky na českém trhu, a to jako jediná zdravotní pojišťovna v zemi.

Slavnostní předání tohoto mezinárodního ocenění se uskutečnilo minulou středu v Praze v Národním domě na Vinohradech. „Toto vítězství potvrdilo, že ZP MV ČR je veřejností pozitivně vnímaná zdravotní pojišťovna, která zajišťuje kvalitní a dostupnou zdravotní péči svým klientům a zaměřuje se na upevňování jejich zdraví," řekl k tomu generální ředitel pojišťovny David Kostka.

Prestiž ocenění stoupá především tím, že do soutěže jsou jednotlivé firmy nominovány a následně také hodnoceny nezávislými odborníky. Nikdo se nemůže do soutěže sám nominovat. „Do úzkého spektra oceněných značek působících na našem trhu se dostane na základě přísných kritérií jen zlomek vyvolených. Posuzovány jsou parametry jako známost, budování značky, inovace či prestiž," potvrzuje Roman Sovják, ředitel organizace Czech Superbrands.

Ocenění převzala tisková mluvčí ZP MV ČR Hana Kadečková. Vlevo ředitel organizace Czech Superbrands Roman Sovják, vpravo regionální ředitel Superbrands CE, Mag. András Wiszkidenszky.

 

Z naší nabídky pro vás!

Služba LÉKAŘ NA TELEFONU pro naše pojištěnce

Aktuality

Akční nabídky

Bonusy

Program pro těhotné a ženy po porodu

Využijte příspěvek na vitamíny, ultrazvukové vyšetření, laktační poradkyni a mnohé další