Přejít k hlavnímu obsahu
foreigners
  1. Úvod
  2. Kalendář akcí
  3. Festival Sporťáček Tour

Festival Sporťáček Tour

6.7.2024 | 09:00 | Brno
děti

Vážení klienti,

zveme vás za zábavou, poznáním a aktivitami pro malé i velké na festival Sporťáček do Brna 6. července.  Vezměte celou rodinu a přijďte s námi rozhýbat léto.

Vyzkoušejte si nejrůznější aktivity, potkejte se se známými osobnostmi ze světa sportu nebo si prověřte, jak jste na tom se zdravím.

Připravili jsme pro vás Dětskou zónu s 211

Woodball, unicurling, laserový biatlon, SportIQ, jóga a mnoho dalších aktivit na vás čeká v našem modrobílém stanu ZP 211. Ale nezapomínáme ani na prevenci. Chcete si nechat zdarma vyšetřit znaménka nebo zrak? Analyzovat složení těla přístrojem InBody nebo otestovat podíl mastných kyselin v těle balančním testem? To vše pro vás máme připravené, ale náš výčet stále nekončí. U našeho stanu najdete vždy také stanoviště první pomoci, kde si můžete osvojit základy první pomoci a hned si je také vyzkoušet na figurínách. Každý si u nás najde to své, zabaví se celá rodina.

Vstupné je zdarma. Další informace k akci najdete zde.

Těšíme se na vás.

Vaše ZP 211

Všechny akce

Aktuality

ZaP

Vyrážíme s prevencí za vámi

| #Pojištěnci | #Plátci

V červenci začíná již čtvrtý ročník naší každoroční osvětové roadshow Zdraví a prevence s 211. Míříme do dalších měst po celé republice, kde se roadshow ještě nekonala, abychom návštěvníkům zprostředkovali základní preventivní vyšetření.

[více]

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu