Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Výpadky v dodávkách a náhrady

Výpadek dodávek očkovací látky GARDASIL 9

 

Počínaje datem 25. 7. 2019 dochází k přechodnému výpadku dodávek očkovací látky GARDASIL 9 (kód SÚKL 0210636). Stávající zásoby jsou prioritně určené k doočkování rozočkovaných pojištěnců, kde není očkovací látka nahraditelná. Pro tyto pojištěnce je vakcína dostupná v dostatečném množství. Z důvodu omezených dodávek je doporučováno dodržet maximální možný termín mezi podáním 1. a 2. dávky dle SPC.

Pro nově očkované pojištěnce je k dispozici očkovací látka pro dívky i chlapce GARDASIL (kód SÚKL 0027886), pouze pro dívky pak CERVARIX (kód SÚKL 0029163).

Obnovení dodávek se předpokládá v průběhu ledna 2020.

 

Možné krátkodobé omezení dodávek očkovací látky proti tetanu - OL VACTETA

Z důvodu posunutí dodávky očkovací látky Vacteta pro spol. Avenier a.s., může  v průběhu příštího týdne, tedy od 23.9.2019, pravděpodobně dojít ke krátkodobému omezení dodávek OL Vacteta pro potřeby pravidelného očkování a úplnému zastavení dodávek pro očkování komerční.

 

V současné době již podal držitel rozhodnutí o registraci žádost o možnost dodání maďarsko-jazyčné verze OL pro účely pravidelného očkování do České republiky.

Dle vyjádření držitele rozhodnutí o registraci můžeme počítat s dodávkou první části maďarsko-jazyčné OL v horizontu dvou týdnů.

 

 

 

 

Informace

Registrace nového pojištěnce

Aktuality

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro Vás celou řadu výhod a nadstandardních benefitů!

Třeba příspěvek na ozdravný pobyt v přírodě nebo organizovaný plavecký kurz.