Přejít k hlavnímu obsahu
Rodina ZP MV ČR

19.10.2020 | #Pojištěnci

17 300 nových klientů. Děkujeme za důvěru

K ZP 211 se v průběhu letošního roku přihlásilo téměř 17 300 nových klientů. Část z nich využila první přestupní termín a je našimi pojištěnci již od letošního července. Od ledna 2021 k nim přibude dalších téměř 9400 nových klientů. 

„Velice si vážíme důvěry, se kterou k nám noví pojištěnci přicházejí. Zvláště dnes, kdy potřebují mít jistotu, že důležité věci jako je zdravotní pojištění dobře fungují. A tuto jistotu se my v ZP MV ČR snažíme svým klientům nabídnout,“ řekl generální ředitel ZP MV ČR David Kostka. Poděkoval zároveň stávajícím klientům za jejich věrnost pojišťovně.
Také druhé letošní náborové období ukázalo, že ZP 211 je stabilní, spolehlivá zdravotní pojišťovna, které se vyplatí důvěřovat. Potvrzuje to i fakt, že ze tří velkých pojišťoven s více než milionem klientů, je právě ZP MV ČR tou, která má nejlepší celkové saldo, tedy rozdíl mezi přicházejícími a odcházejícími pojištěnci. 

Online přihláška na vzestupu 
Vítáme, že řada nově příchozích využívá k registraci u ZP 211 online přihlášky. Nyní se k pojišťovně tímto způsobem přihlásilo téměř 24 % nových klientů. Dobrou zprávou je i fakt, že ZP 211 zajímá mladé lidi. Z nově příchozích je nejvíce žen ve věku 25 až 30 let a mužů od 30 do 45 let. 
I v době koronavirové krize ZP MV ČR garantuje lékařům úhradu zdravotních služeb, hradí distanční formy léčení pacientů a z Fondu prevence podporuje ty klienty, kteří se ve zvýšené míře starají o své zdraví. 
ZP MV ČR si s více než 1,3 mil. klientů stále drží pozici lídra mezi zaměstnaneckými zdravotními pojišťovnami. Celkově je druhou největší zdravotní pojišťovnou v zemi. 

Vážíme si vaší důvěry! 

"Vaše dvěstějedenáctka"

 

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

samotest

Ukončení provozu portálu Samotesty-covid.cz

23. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Vážení zaměstnavatelé,    k 30. září 2021 dojde k ukončení provozu portálu všech zdravotních pojišťoven Samotesty-covid.cz, který sloužil pro odesílání žádostí o příspěvek na částečnou kompenzaci nákladů na samotestování ve firmách a u OSVČ.

[více]
ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]

Dále z 211