Přejít k hlavnímu obsahu

11.4.2019 | #Pojištěnci

Brexit se odkládá. Zatím do konce října

Summit Evropské unie (EU) schválil pružný odklad brexitu, tedy vystoupení Velké Británie (UK) z Evropské unie (EU), do 31. října 2019. Tento odklad dává Velké Británii (UK) více času pro nalezení řešení patové situace. Jsou nadále otevřené všechny varianty vývoje. Je možný odchod s dohodou kdykoliv do 31. října 2019 nebo odchod bez dohody nebo úplné zrušení brexitu.
V tuto chvíli se nemění podmínky poskytování zdravotní péče Čechů žijících v UK ani Britů žijících v ČR.
Podrobnější informace o možných důsledcích pro jednotlivé skupiny osob naleznete na webu Kanceláře zdravotního pojištění: https://www.kancelarzp.cz/cs/. Osobám, kterých se možné změny týkají, doporučujeme sledovat aktuální situaci.

ZP MV ČR

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

ZP

Změny v komerčním pojištění cizinců s dlouhodobým pobytem v ČR. Changes in the conditions of commercial insurance for foreigners residing in the Czech Republic.

29. 7. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Od 2. srpna se mění podmínky komerčního pojištění cizinců pobývajících v ČR.  Změny se netýkají cizinců, kteří jsou pojištěni v systému veřejného zdravotního pojištění v ČR. Podle novely zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců, s účinností od 2.

[více]

Dále z 211