Přejít k hlavnímu obsahu

30.10.2019 | #Pojištěnci

Brexit: Termín odchodu odložen

Termín odchodu Velké Británie z Evropské unie se opět posouvá, a to na konec ledna 2020. S tímto datem vyjádřily souhlas státy Evropské unie na jednání 28. října. Dohodly se na takzvaném pružném brexitu.
To znamená, že pokud Británie schválí výstupní dohodu před uplynutím nové lhůty, může Evropskou unii opustit dříve. Stále jsou ale otevřeny různé varianty a není jasné, jak se brexit odehraje. Pojištěnci ZP MV ČR, kterých by se případné změny dotkly, budou kontaktováni a informováni o dalších možnostech řešení situace.
Podrobnější informace o možných důsledcích pro jednotlivé skupiny osob naleznete na webu Kanceláře zdravotního pojištění: https://www.kancelarzp.cz/cs/.

Klientům, kterých se možné změny týkají, doporučujeme sledovat aktuální situaci.

ZP MV ČR

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

online konzultace

Ve spolupráci s klinikami EUC spouštíme na Plzeňsku a Ústecku společný projekt: online služby praktiků

25. 2. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Naši pojištěnci z Plzeňského a Ústeckého kraje budou mít brzy možnost zaregistrovat se u praktických lékařů klinik EUC, se kterými pak budou moci komunikovat na dálku. Podmínkou je, že už dosáhli věku 15 let a jsou schopni spojit se s ordinací pomocí digitálních technologií. Pilotní projekt s názvem Můj praktik online bude spuštěn v průběhu března.

[více]

Dále z 211