Přejít k hlavnímu obsahu

7.2.2019 | #Pojištěnci

Cestovní pojištění se ZP 211 ještě výhodnější!

Dítě zdarma, celoroční rodinná pojistka s 50% slevou, výhody pro dárce krve či záchranáře. To jsou novinky cestovního pojištění, které vám právě teď nabízí ZP 211 ve spolupráci s ERGO pojišťovnou a.s.

K tradiční rodinné 20% slevě na pojištění přibyla ještě jedna novinka – cestovní pojištění zdarma pro děti do 15 let, jsou-li klienty ZP 211. Tato nabídka je časově omezená a platí pro měsíce únor a březen. Takže teď máte před cestou na hory jedinou starost: zvolit si pojištění, které pro vás bude výhodnější – buď 20% slevu na rodinné pojištění, nebo pojistku pro děti zdarma. Spočítat si to můžete na kterékoliv přepážce ZP 211, kde budete „cestovko“ uzavírat.

Patříte k rodinám, které vyjíždějí do zahraničí v roce vícekrát? Pak se vám vyplatí celoroční pojistka pro cesty po Evropě E-Family. Pokud ji uzavřete v únoru či březnu zaplatíte za ni o polovinu méně, než je běžná pojistná sazba. Výhody pojištění jsou samozřejmě zachovány. Zajímavostí je, že toto pojištění mohou uzavřít nejen stávající klienti ZP 211, ale i ti budoucí, kteří doloží, že mají podanou přihlášku k ZP 211.

ZP 211 myslí i na ty z nás, kteří pomáhají druhým. Chce jim za to poděkovat například formou slevy na cestovním pojištění. Dárci krve a členové Integrovaného záchranného systému mají tedy u ZP 211 speciální 20% slevu na jakékoliv uzavřené celoroční cestovní pojištění (W-Travel, W-TravelALL a W-TravelMAX).

Se ZP 211 cestujeme bezpečně a výhodně!

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

samotest

Ukončení provozu portálu Samotesty-covid.cz

23. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Vážení zaměstnavatelé,    k 30. září 2021 dojde k ukončení provozu portálu všech zdravotních pojišťoven Samotesty-covid.cz, který sloužil pro odesílání žádostí o příspěvek na částečnou kompenzaci nákladů na samotestování ve firmách a u OSVČ.

[více]
ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]

Dále z 211