Přejít k hlavnímu obsahu

7.2.2019 | #Pojištěnci

Cestovní pojištění se ZP 211 ještě výhodnější!

Dítě zdarma, celoroční rodinná pojistka s 50% slevou, výhody pro dárce krve či záchranáře. To jsou novinky cestovního pojištění, které vám právě teď nabízí ZP 211 ve spolupráci s ERGO pojišťovnou a.s.

K tradiční rodinné 20% slevě na pojištění přibyla ještě jedna novinka – cestovní pojištění zdarma pro děti do 15 let, jsou-li klienty ZP 211. Tato nabídka je časově omezená a platí pro měsíce únor a březen. Takže teď máte před cestou na hory jedinou starost: zvolit si pojištění, které pro vás bude výhodnější – buď 20% slevu na rodinné pojištění, nebo pojistku pro děti zdarma. Spočítat si to můžete na kterékoliv přepážce ZP 211, kde budete „cestovko“ uzavírat.

Patříte k rodinám, které vyjíždějí do zahraničí v roce vícekrát? Pak se vám vyplatí celoroční pojistka pro cesty po Evropě E-Family. Pokud ji uzavřete v únoru či březnu zaplatíte za ni o polovinu méně, než je běžná pojistná sazba. Výhody pojištění jsou samozřejmě zachovány. Zajímavostí je, že toto pojištění mohou uzavřít nejen stávající klienti ZP 211, ale i ti budoucí, kteří doloží, že mají podanou přihlášku k ZP 211.

ZP 211 myslí i na ty z nás, kteří pomáhají druhým. Chce jim za to poděkovat například formou slevy na cestovním pojištění. Dárci krve a členové Integrovaného záchranného systému mají tedy u ZP 211 speciální 20% slevu na jakékoliv uzavřené celoroční cestovní pojištění (W-Travel, W-TravelALL a W-TravelMAX).

Se ZP 211 cestujeme bezpečně a výhodně!

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

ZP

Od 2. srpna se mění podmínky komerčního pojištění cizinců pobývajících v ČR. Změny se netýkají cizinců, kteří jsou pojištěni v systému veřejného zdravotního pojištění v ČR.

29. 7. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle novely zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců, s účinností od 2. srpna 2021 platí, že cizinci, kteří nemohou být účastni systému veřejného zdravotního pojištění v ČR, uzavírají pro účely pobytu na území ČR, tzv.

[více]

Dále z 211