Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

Cestovní pojištění se ZP 211 ještě výhodnější!

Cestovní pojištění se ZP 211 ještě výhodnější!
7. 2. 2019

Dítě zdarma, celoroční rodinná pojistka s 50% slevou, výhody pro dárce krve či záchranáře. To jsou novinky cestovního pojištění, které vám právě teď nabízí ZP 211 ve spolupráci s ERGO pojišťovnou a.s.

K tradiční rodinné 20% slevě na pojištění přibyla ještě jedna novinka – cestovní pojištění zdarma pro děti do 15 let, jsou-li klienty ZP 211. Tato nabídka je časově omezená a platí pro měsíce únor a březen. Takže teď máte před cestou na hory jedinou starost: zvolit si pojištění, které pro vás bude výhodnější – buď 20% slevu na rodinné pojištění, nebo pojistku pro děti zdarma. Spočítat si to můžete na kterékoliv přepážce ZP 211, kde budete „cestovko“ uzavírat.

Patříte k rodinám, které vyjíždějí do zahraničí v roce vícekrát? Pak se vám vyplatí celoroční pojistka pro cesty po Evropě E-Family. Pokud ji uzavřete v únoru či březnu zaplatíte za ni o polovinu méně, než je běžná pojistná sazba. Výhody pojištění jsou samozřejmě zachovány. Zajímavostí je, že toto pojištění mohou uzavřít nejen stávající klienti ZP 211, ale i ti budoucí, kteří doloží, že mají podanou přihlášku k ZP 211.

ZP 211 myslí i na ty z nás, kteří pomáhají druhým. Chce jim za to poděkovat například formou slevy na cestovním pojištění. Dárci krve a členové Integrovaného záchranného systému mají tedy u ZP 211 speciální 20% slevu na jakékoliv uzavřené celoroční cestovní pojištění (W-Travel, W-TravelALL a W-TravelMAX).

Bližší podrobnosti zjistíte zde.

Se ZP 211 cestujeme bezpečně a výhodně!

Formuláře

Registrace nového pojištěnce

Aktuality

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro vás celo řadu výhod a nadstandardních benefitů!

Třeba příspěvek na školku v přírodě!

Využijte možnost převodu příspěvků z rodiče na dítě a získejte tak až 1500 Kč na ozdravný pobyt. A k tomu dalších 500 Kč například na očkování.