Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

Cestovní pojištění se ZP 211 ještě výhodnější!

Cestovní pojištění se ZP 211 ještě výhodnější!
7. 2. 2019

Dítě zdarma, celoroční rodinná pojistka s 50% slevou, výhody pro dárce krve či záchranáře. To jsou novinky cestovního pojištění, které vám právě teď nabízí ZP 211 ve spolupráci s ERGO pojišťovnou a.s.

K tradiční rodinné 20% slevě na pojištění přibyla ještě jedna novinka – cestovní pojištění zdarma pro děti do 15 let, jsou-li klienty ZP 211. Tato nabídka je časově omezená a platí pro měsíce únor a březen. Takže teď máte před cestou na hory jedinou starost: zvolit si pojištění, které pro vás bude výhodnější – buď 20% slevu na rodinné pojištění, nebo pojistku pro děti zdarma. Spočítat si to můžete na kterékoliv přepážce ZP 211, kde budete „cestovko“ uzavírat.

Patříte k rodinám, které vyjíždějí do zahraničí v roce vícekrát? Pak se vám vyplatí celoroční pojistka pro cesty po Evropě E-Family. Pokud ji uzavřete v únoru či březnu zaplatíte za ni o polovinu méně, než je běžná pojistná sazba. Výhody pojištění jsou samozřejmě zachovány. Zajímavostí je, že toto pojištění mohou uzavřít nejen stávající klienti ZP 211, ale i ti budoucí, kteří doloží, že mají podanou přihlášku k ZP 211.

ZP 211 myslí i na ty z nás, kteří pomáhají druhým. Chce jim za to poděkovat například formou slevy na cestovním pojištění. Dárci krve a členové Integrovaného záchranného systému mají tedy u ZP 211 speciální 20% slevu na jakékoliv uzavřené celoroční cestovní pojištění (W-Travel, W-TravelALL a W-TravelMAX).

Se ZP 211 cestujeme bezpečně a výhodně!

Z naší nabídky pro vás!

Služba LÉKAŘ NA TELEFONU pro naše pojištěnce

Aktuality

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro vás Program na podporu zdravého životního stylu

Třeba příspěvek na lyžařský výcvik