Přejít k hlavnímu obsahu

18.3.2020 | #Pojištěnci

Chraňte sebe i druhé. Konzultujte s lékaři na dálku

Máte málo informací ke koronaviru? Chcete radu od lékaře? Tomu svému se nemůžete dovolat? ZP MV ČR podpořila další spolehlivý informační zdroj pro vás: online poradnu ke koronaviru na stránkách uLékaře.cz.

Klikněte na https://www.ulekare.cz/poradna/koronavirus-10 a můžete se ptát. Na vaše otázky, vztahující se k současné epidemii koronaviru, odpovídají erudovaní lékaři. Odpověď dostanete zpět na váš e-mail běžně do šesti hodin po odeslání dotazu, nejpozději do 48 hodin. Poradna je bezplatná a lékaři komunikují i o víkendech či svátcích.

Kromě toho můžete samozřejmě volat na naši nonstop bezplatnou konzultační službu Lékař na telefonu +420 283 002 772. Můžete konzultovat svůj zdravotní stav a pokládat i otázky, týkající se koronaviru. I zde na vaše dotazy odpovídají kvalifikovaní lékaři.

„V dnešní době je důležité získat kvalitní informace bez toho, abychom běhali do ordinací lékařů. Jednou z cest, jak šíření koronaviru zpomalíme, je omezení sociálních kontaktů. Proto ZP MV ČR hledá stále nové možnosti, jak vám zprostředkovat na dálku skutečně ověřené a kvalifikované informace od opravdových lékařů,“ říká generální ředitel ZP MV ČR David Kostka a dodává: „Nepodléhejte katastrofickým a zavádějícím zprávám, které se hojně šíří internetem. Obracejte se na naše odborníky.“

V případě akutních potíží kontaktujte záchrannou službu 155 nebo volejte na 112.

 

Vaše ZP MV ČR

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Zdraví jako vášeň

Zdraví jako vášeň - letní speciál

14. 8. 2020 | #Pojištěnci

Milí klienti, v těchto dnech jsme vydali letní číslo časopisu Zdraví jako vášeň, které vám nabízíme k přečtení. Můžete zalistovat v elektronickém vydání ZDE, případně se zastavit na kterémkoliv klientském pracovišti a výtisk si zdarma odnést domů.

[více]

Dále z 211