Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

Chraňte sebe i druhé. Konzultujte s lékaři na dálku

Chraňte sebe i druhé. Konzultujte s lékaři na dálku
18. 3. 2020

Máte málo informací ke koronaviru? Chcete radu od lékaře? Tomu svému se nemůžete dovolat? ZP MV ČR podpořila další spolehlivý informační zdroj pro vás: online poradnu ke koronaviru na stránkách uLékaře.cz.

Klikněte na https://www.ulekare.cz/poradna/koronavirus-10 a můžete se ptát. Na vaše otázky, vztahující se k současné epidemii koronaviru, odpovídají erudovaní lékaři. Odpověď dostanete zpět na váš e-mail běžně do šesti hodin po odeslání dotazu, nejpozději do 48 hodin. Poradna je bezplatná a lékaři komunikují i o víkendech či svátcích.

Kromě toho můžete samozřejmě volat na naši nonstop bezplatnou konzultační službu Lékař na telefonu +420 283 002 772. Můžete konzultovat svůj zdravotní stav a pokládat i otázky, týkající se koronaviru. I zde na vaše dotazy odpovídají kvalifikovaní lékaři.

„V dnešní době je důležité získat kvalitní informace bez toho, abychom běhali do ordinací lékařů. Jednou z cest, jak šíření koronaviru zpomalíme, je omezení sociálních kontaktů. Proto ZP MV ČR hledá stále nové možnosti, jak vám zprostředkovat na dálku skutečně ověřené a kvalifikované informace od opravdových lékařů,“ říká generální ředitel ZP MV ČR David Kostka a dodává: „Nepodléhejte katastrofickým a zavádějícím zprávám, které se hojně šíří internetem. Obracejte se na naše odborníky.“

V případě akutních potíží kontaktujte záchrannou službu 155 nebo volejte na 112.

 

Vaše ZP MV ČR

Z naší nabídky pro vás!

Služba LÉKAŘ NA TELEFONU pro naše pojištěnce

Aktuality

Akční nabídky

Bonusy

Program pro těhotné a ženy po porodu

Využijte příspěvek na vitamíny, ultrazvukové vyšetření, laktační poradkyni a mnohé další