Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Čtení na léto se ZP 211
zjv

10.8.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Čtení na léto se ZP 211

Vážení klienti,

doporučujeme vám strávit pár příjemných chvilek ve společnosti časopisu ZP MV ČR Zdraví jako vášeň - Letní speciál 2021, který v těchto dnech vychází. Můžete si zalistovat v elektronickém vydání ZDE, případně se zastavit na kterémkoliv klientském pracovišti a výtisk si zdarma odnést domů. 
Na stránkách najdete rozhovor se známou a oblíbenou herečkou a moderátorkou Terezou Kostkovou, můžete si přečíst, jak jsme na tom s obezitou, s dětskou obezitou a co dělat, abychom až tam nedošli, najdete i řadu tipů na to, jak strávit léto v pohybu spolu se svojí ZP 211 a dozvíte se, jak pokračuje unikátní sérologická prospektivní studie, zaměřená na sledování vývoje protilátek proti onemocnění covid-19.

Kromě toho získáte i řadu zajímavých informací o pojišťovně samotné a o bonusech, které vám v rámci fondu prevence nabízí. 

Tak příjemné čtení i strávení zbývajících letních dnů!

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

příspěvek

Zavádíme pořadová čísla na sezonní akce

27. 6. 2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Vzhledem k tomu, že množství finančních prostředků ve fondu prevence, z něhož klientům vyplácíme různé příspěvky, je limitované, rozhodli jsme se zavést nový nástroj, který poskytne klientům jistotu, že mohou počítat se získáním příspěvku vyhlášeného

[více]

Dále z 211