Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

Czech Superbrands podruhé v rukách ZP 211

Czech Superbrands podruhé v rukách ZP 211
4. 10. 2018

Prestižní ocenění pro ZP 211

Prestižní mezinárodní ocenění kvality Czech Superbrands 2018 získala ZP 211 jako jediná zdravotní pojišťovna v zemi, a to již podruhé za sebou. ZP 211 se tak řadí mezi 56 TOP značek na českém trhu, které mají právo užívat pečeť kvality Superbrands.

Cenu ZP 211 převzala ve středu 26. září na slavnostním galavečeru v Praze: „Ocenění si velice vážíme. Věřím, že pozitivní vnímání naší zdravotní pojišťovny jako značky, která se dobře stará o své klienty, zajišťuje jim kvalitní a dostupnou zdravotní péči a nabízí hodně navíc, se bude jen prohlubovat,“ okomentoval ocenění generální ředitel ZP 211 David Kostka.

Prestiž ocenění stoupá především tím, že do soutěže jsou jednotlivé firmy nominovány a následně také hodnoceny nezávislými odborníky. Nikdo se nemůže do soutěže sám přihlásit. Nezávislou porotou jsou následně posuzovány parametry jako známost, budování značky, inovace či prestiž.

Formuláře

Registrace nového pojištěnce

Aktuality

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro vás celo řadu výhod a nadstandardních benefitů!

Třeba příspěvek na školku v přírodě!

Využijte možnost převodu příspěvků z rodiče na dítě a získejte tak až 1500 Kč na ozdravný pobyt. A k tomu dalších 500 Kč například na očkování.