Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Diabetici, zveme vás na edukační pobyt v Luhačovicích
diabetes

7.9.2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Diabetici, zveme vás na edukační pobyt v Luhačovicích

Akce určená pro pacienty s diabetem 2. typu, se koná ve dnech 25. až 28. září 2021 v hotelu Harmonie. Můžete se těšit na osvědčený lektorský tým a aktuální novinky z oblasti monitorovací techniky, terapie, zdravotní a lázeňské péče a úhrad pomůcek pro diabetiky.

Program byl sestaven na míru především diabetikům druhého typu v produktivním věku, do pěti let od stanovení diagnózy, kteří jsou v léčebné péči diabetologů, internistů a praktických lékařů. Cílem je zejména naučit se zvládat své onemocnění v pracovním procesu, při sportu, při běžných i nárazových činnostech a ve stresových situacích. Budete moci využít přítomnosti zkušeného diabetologa, diabetologické sestry i nutričního terapeuta k individuálním konzultacím. Účast dalších zájemců a rodinných příslušníků nebo přátel je možná.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR projekt podporuje. Naši pojištěnci obdrží po předložení dokladu o úhradě a absolvování pobytu příspěvek ve výši 2 000 korun!

Formulář žádosti o příspěvek bude k dispozici později na webu ZDE a také bude na konané akci.

Více informací najdete na webu http://www.diaktiv.cz/?p=560.

Přihlášku můžete vyplnit zde.

Luhačovice

 

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

kouření

Nikdy není marné přestat kouřit

31. 5. 2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Sloganem z letáčku Ligy proti rakovině dnes připomínáme zejména kuřákům, že je Světový den bez tabáku. To je příležitost k zamyšlení, zda stimulační účinek nikotinu stojí za to, zdevastovat si zdraví a zkrátit si život.

[více]

Dále z 211