Přejít k hlavnímu obsahu
diabetes

7.9.2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Diabetici, zveme vás na edukační pobyt v Luhačovicích

Akce určená pro pacienty s diabetem 2. typu, se koná ve dnech 25. až 28. září 2021 v hotelu Harmonie. Můžete se těšit na osvědčený lektorský tým a aktuální novinky z oblasti monitorovací techniky, terapie, zdravotní a lázeňské péče a úhrad pomůcek pro diabetiky.

Program byl sestaven na míru především diabetikům druhého typu v produktivním věku, do pěti let od stanovení diagnózy, kteří jsou v léčebné péči diabetologů, internistů a praktických lékařů. Cílem je zejména naučit se zvládat své onemocnění v pracovním procesu, při sportu, při běžných i nárazových činnostech a ve stresových situacích. Budete moci využít přítomnosti zkušeného diabetologa, diabetologické sestry i nutričního terapeuta k individuálním konzultacím. Účast dalších zájemců a rodinných příslušníků nebo přátel je možná.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR projekt podporuje. Naši pojištěnci obdrží po předložení dokladu o úhradě a absolvování pobytu příspěvek ve výši 2 000 korun!

Formulář žádosti o příspěvek bude k dispozici později na webu ZDE a také bude na konané akci.

Více informací najdete na webu http://www.diaktiv.cz/?p=560.

Přihlášku můžete vyplnit zde.

Luhačovice

 

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

samotest

Ukončení provozu portálu Samotesty-covid.cz

23. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Vážení zaměstnavatelé,    k 30. září 2021 dojde k ukončení provozu portálu všech zdravotních pojišťoven Samotesty-covid.cz, který sloužil pro odesílání žádostí o příspěvek na částečnou kompenzaci nákladů na samotestování ve firmách a u OSVČ.

[více]
ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]

Dále z 211