Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Distributorem vakcíny od Moderny bude Avenier
Moderna vakcina

21.1.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Distributorem vakcíny od Moderny bude Avenier

V zadávacím řízení na distributora očkovací vakcíny proti onemocnění COVID-19 od společnosti Moderna, byla všemi sedmi zdravotními pojišťovnami vybrána společnost Avenier a.s.

Díky tomu bude možné zajistit distribuci vakcíny společnosti Moderna do všech potřebných míst v ČR, a to okamžitě jakmile k nám budou přicházet její jednotlivé dodávky.

Veřejnou zakázku zadávaly všechny zdravotní pojišťovny společně ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví ČR, které zajišťuje nákup vakcín. Výběr proběhl v plné shodě všech pojišťoven.

Do výběrového řízení na distribuci očkovací látky proti onemocnění COVID-19 od společnosti Moderna, které probíhalo od 7. ledna letošního roku podalo nabídku celkem šest firem. Konkrétně to byly společnosti Be Bridge a.s., PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., Alliance Healthcare s.r.o., JK-Trading spol. s.r.o., PHARMOS, a.s. a Avenier a.s. Jediným hodnotícím kritériem, byla nejnižší nabídková cena za distribuci jednoho balení vakcín. Účastníci výběrového řízení museli splnit také další zadávací podmínky, které byly zaměřeny na bezpečné nakládání s očkovacími látkami a zajištění jejich přepravy do jednotlivých očkovacích míst podle požadavků krajských koordinátorů očkování po celé České republice. Společnost Avenier a.s. vyhověla všem podmínkám zadávacího řízení a současně nabídla i nejnižší cenu za distribuci jednoho balení vakcín, která je 70 Kč bez DPH.

Všechny zdravotní pojišťovny ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví ČR nyní připravují výběr distributora i pro další očkovací látky. Více informací zde

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

RS

Pro klienty s roztroušenou sklerózou

8. 3. 2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Roztroušenou sklerózou trpí v České republice odhadem 23 tisíc lidí. Je to autoimunitní onemocnění postihující centrální nervovou soustavu. Nemoc nelze zcela vyléčit, ale je možné, zejména v počáteční fázi, zpomalit její postup.

[více]

Dále z 211