Přejít k hlavnímu obsahu
Silná imunita

14.10.2020 | #Pojištěnci

Informace k bonusovému programu "Silná imunita"

Vážení klienti, 
 
velice si vážíme vašeho zájmu o náš preventivní program "Silná imunita"  v měsíci září. Jsme rádi, že si naši klienti uvědomují důležitost prevence a péče o své zdraví.
   
Od 15. října jsme bohužel nuceni zastavit příjem žádostí o proplácení příspěvků z tohoto programu, a to z důvodu vyčerpání finančního rozpočtu, určeného na tento bonus. Již podané a přijaté žádosti budou proplacené. 
  
Nadále však máte možnost vybrat si z naší pestré nabídky příspěvků. Pokud jste tak ještě neučinili, neváhejte, prosím, využít ostatní programy. Žádosti můžete posílat až do 30. listopadu. A už teď prozradíme, že se příští rok můžete těšit na zbrusu nové, lákavé bonusy na prevenci! 
  
Kompletní nabídka z Fondu prevence 
https://www.zpmvcr.cz/pojistenci/bonusy-na-prevenci

Vaše "dvěstějedenáctka"

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

samotest

Ukončení provozu portálu Samotesty-covid.cz

23. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Vážení zaměstnavatelé,    k 30. září 2021 dojde k ukončení provozu portálu všech zdravotních pojišťoven Samotesty-covid.cz, který sloužil pro odesílání žádostí o příspěvek na částečnou kompenzaci nákladů na samotestování ve firmách a u OSVČ.

[více]
ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]

Dále z 211