Přejít k hlavnímu obsahu
Silná imunita

14.10.2020 | #Pojištěnci

Informace k bonusovému programu "Silná imunita"

Vážení klienti, 
 
velice si vážíme vašeho zájmu o náš preventivní program "Silná imunita"  v měsíci září. Jsme rádi, že si naši klienti uvědomují důležitost prevence a péče o své zdraví.
   
Od 15. října jsme bohužel nuceni zastavit příjem žádostí o proplácení příspěvků z tohoto programu, a to z důvodu vyčerpání finančního rozpočtu, určeného na tento bonus. Již podané a přijaté žádosti budou proplacené. 
  
Nadále však máte možnost vybrat si z naší pestré nabídky příspěvků. Pokud jste tak ještě neučinili, neváhejte, prosím, využít ostatní programy. Žádosti můžete posílat až do 30. listopadu. A už teď prozradíme, že se příští rok můžete těšit na zbrusu nové, lákavé bonusy na prevenci! 
  
Kompletní nabídka z Fondu prevence 
https://www.zpmvcr.cz/pojistenci/bonusy-na-prevenci

Vaše "dvěstějedenáctka"

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

online konzultace

Ve spolupráci s klinikami EUC spouštíme na Plzeňsku a Ústecku společný projekt: online služby praktiků

25. 2. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Naši pojištěnci z Plzeňského a Ústeckého kraje budou mít brzy možnost zaregistrovat se u praktických lékařů klinik EUC, se kterými pak budou moci komunikovat na dálku. Podmínkou je, že už dosáhli věku 15 let a jsou schopni spojit se s ordinací pomocí digitálních technologií. Pilotní projekt s názvem Můj praktik online bude spuštěn v průběhu března.

[více]

Dále z 211