Přejít k hlavnímu obsahu
stop

16.3.2020 | #Pojištěnci

Klientská pracoviště pro veřejnost uzavřena

Klientská pracoviště pro veřejnost uzavřena

 

Vážení klienti, v souvislosti s usnesením Vlády ČR ze dne 15. 3. 2020 o zákazu volného pohybu osob kvůli šíření koronaviru a s ohledem na bezpečnost vás – našich klientů i zaměstnanců pojišťovny, uzavřela ZP MV ČR od pondělí 16. 3. do odvolání všechna svá klientská pracoviště pro veřejnost.

Samotný chod pojišťovny není nijak omezen, naopak, kapacity na infolinkách a v provozních útvarech pojišťovny budou posíleny, aby nápor způsobený epidemiologickou situací, byl dobře zvládnut.

I v této mimořádné situaci chce pro vás ZP MV ČR zajistit plnohodnotný servis. Proto využívejte tyto další formy komunikace:

  • e-mail: info@zpmvcr.cz
  • infolinka: 844 211 211
  • e-komunikace: eforms.zpmvcr.cz
  • pošta: ZP MV ČR, P. O. BOX 95, 772 00 Olomouc 2
  • sběrné boxy

 

V případě, že se potřebujete poradit, využijte bezplatnou nonstop asistenční službu Lékař na telefonu: +420 283 002 772. Pozor, tato služba nenahrazuje funkci rychlé záchranné služby! Máte-li akutní zdravotní potíže, volejte přímo linky 155 nebo 112! Prosíme ale o trpělivost a ohleduplnost, tyto linky jsou přetížené.

Doporučení:

Při podezření na nakažení koronavirem vždy kontaktujte svého registrujícího praktického lékaře, pokud ho nemáte nebo se nemůžete dovolat, kontaktujte lékaře z kterékoliv Krajské hygienické stanice http://www.szu.cz/knihovna/hygienicke-stanice-a-zdravotni-ustavy

Ministerstvo zdravotnictví zároveň pro dotazy ohledně koronaviru zřídilo novou informační linku na čísle 1212.  Rovněž doporučujeme sledovat nový web ministerstva zdravotnictví:  https://koronavirus.mzcr.cz/

Více aktuálních informací a přehled kontaktů naleznete na www.211.cz nebo na https://www.facebook.com/pojistovnazpmvcr/

Děkujeme za pochopení!

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Dále z 211