Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

Klientská pracoviště pro veřejnost uzavřena

Klientská pracoviště pro veřejnost uzavřena
16. 3. 2020

Klientská pracoviště pro veřejnost uzavřena

 

Vážení klienti, v souvislosti s usnesením Vlády ČR ze dne 15. 3. 2020 o zákazu volného pohybu osob kvůli šíření koronaviru a s ohledem na bezpečnost vás – našich klientů i zaměstnanců pojišťovny, uzavřela ZP MV ČR od pondělí 16. 3. do odvolání všechna svá klientská pracoviště pro veřejnost.

Samotný chod pojišťovny není nijak omezen, naopak, kapacity na infolinkách a v provozních útvarech pojišťovny budou posíleny, aby nápor způsobený epidemiologickou situací, byl dobře zvládnut.

I v této mimořádné situaci chce pro vás ZP MV ČR zajistit plnohodnotný servis. Proto využívejte tyto další formy komunikace:

  • e-mail: info@zpmvcr.cz
  • elektronická podatelna: posta@zpmvcr.cz
  • infolinka: 844 211 211
  • e-komunikace: eforms.zpmvcr.cz
  • pošta: ZP MV ČR, P. O. BOX 95, 772 00 Olomouc 2
  • sběrné boxy

 

V případě, že se potřebujete poradit, využijte bezplatnou nonstop asistenční službu Lékař na telefonu: +420 283 002 772. Pozor, tato služba nenahrazuje funkci rychlé záchranné služby! Máte-li akutní zdravotní potíže, volejte přímo linky 155 nebo 112! Prosíme ale o trpělivost a ohleduplnost, tyto linky jsou přetížené.

Doporučení:

Při podezření na nakažení koronavirem vždy kontaktujte svého registrujícího praktického lékaře, pokud ho nemáte nebo se nemůžete dovolat, kontaktujte lékaře z kterékoliv Krajské hygienické stanice http://www.szu.cz/knihovna/hygienicke-stanice-a-zdravotni-ustavy

Ministerstvo zdravotnictví zároveň pro dotazy ohledně koronaviru zřídilo novou informační linku na čísle 1212.  Rovněž doporučujeme sledovat nový web ministerstva zdravotnictví:  https://koronavirus.mzcr.cz/

Více aktuálních informací a přehled kontaktů naleznete na www.211.cz nebo na https://www.facebook.com/pojistovnazpmvcr/

Děkujeme za pochopení!

Vaše ZP 211

Z naší nabídky pro vás!

Služba LÉKAŘ NA TELEFONU pro naše pojištěnce

Aktuality

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro vás Program na podporu zdravého životního stylu

Třeba příspěvek na lyžařský výcvik