Přejít k hlavnímu obsahu
KC

15.2.2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Klientská centra od úterý plně otevřena

Vážení klienti, rádi vám oznamujeme, že od úterý 16. února 2021 budou klientská centra ZP MV ČR pro veřejnost opět otevřena podle své běžné otevírací doby. 

Přestože vám jsou naši klientští pracovníci plně k dispozici, prosíme vás o ohleduplnost. ZP MV ČR je schopna s vámi řadu věcí vyřídit na dálku prostřednictvím vzdálených komunikačních kanálů, proto, s ohledem na aktuální situaci, zvažte osobní návštěvu. Pokud přesto preferujete osobní návštěvu klientského centra, doporučujeme vám, abyste se předem podívali na naše webové stránky a ověřili si otevírací dobu konkrétního pracoviště.

Při návštěvě, prosíme, dodržujte všechna doporučená opatření – mějte zakrytá ústa i nos, při příchodu do klientského centra použijte dezinfekci, roušky v průběhu jednání nesnímejte. 


Žádosti o příspěvky z Fondu prevence nám můžete i nadále zasílat poštou, datovou schránkou ale i emailem. 

Nabízíme vám tyto vzdálené formy komunikace:
e-mail: info@zpmvcr.cz
infolinka: 844 211 211, 222 222 255
e-komunikace: eforms.zpmvcr.cz
pošta: ZP MV ČR, P. O. BOX 95, 772 00 Olomouc 2
datová schránka: 9swaix3
sběrné boxy na klientských pracovištích

Jsme tu pro vás. Vaše ZP 211
 

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

samotest

Ukončení provozu portálu Samotesty-covid.cz

23. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Vážení zaměstnavatelé,    k 30. září 2021 dojde k ukončení provozu portálu všech zdravotních pojišťoven Samotesty-covid.cz, který sloužil pro odesílání žádostí o příspěvek na částečnou kompenzaci nákladů na samotestování ve firmách a u OSVČ.

[více]
ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]

Dále z 211