Přejít k hlavnímu obsahu
KC

15.2.2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Klientská centra od úterý plně otevřena

Vážení klienti, rádi vám oznamujeme, že od úterý 16. února 2021 budou klientská centra ZP MV ČR pro veřejnost opět otevřena podle své běžné otevírací doby. 

Přestože vám jsou naši klientští pracovníci plně k dispozici, prosíme vás o ohleduplnost. ZP MV ČR je schopna s vámi řadu věcí vyřídit na dálku prostřednictvím vzdálených komunikačních kanálů, proto, s ohledem na aktuální situaci, zvažte osobní návštěvu. Pokud přesto preferujete osobní návštěvu klientského centra, doporučujeme vám, abyste se předem podívali na naše webové stránky a ověřili si otevírací dobu konkrétního pracoviště.

Při návštěvě, prosíme, dodržujte všechna doporučená opatření – mějte zakrytá ústa i nos, při příchodu do klientského centra použijte dezinfekci, roušky v průběhu jednání nesnímejte. 


Žádosti o příspěvky z Fondu prevence nám můžete i nadále zasílat poštou, datovou schránkou ale i emailem. 

Nabízíme vám tyto vzdálené formy komunikace:
e-mail: info@zpmvcr.cz
infolinka: 844 211 211, 222 222 255
e-komunikace: eforms.zpmvcr.cz
pošta: ZP MV ČR, P. O. BOX 95, 772 00 Olomouc 2
datová schránka: 9swaix3
sběrné boxy na klientských pracovištích

Jsme tu pro vás. Vaše ZP 211
 

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

infolinka

ZP MV ČR rozšiřuje službu infolinky i pro klienty s poruchou či ztrátou řeči

3. 3. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR rozšířila službu poskytovanou v rámci své telefonní infolinky. Volající budou mít nově možnost využít technologie „text to speech“ při obousměrné komunikaci s operátorem infolinky. Pojišťovna chce touto službou převodu textu na řeč pomoci svým klientům se sluchovým či řečovým postižením, kteří potřebují zprostředkovat řeč operátora infolinky nebo svůj dotaz psanou formou.

[více]
odběr

Přihlaste se do studie. Čas už je jen do konce března

3. 3. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

S koncem března končí i možnost pro zájemce z řad veřejnosti přihlásit se do odborné studie průběžně sledující v jejich krvi přítomnost a množství specifických protilátek chránících před onemocněním covid-19. Testování spočívá u každého účastníka v odebrání celkem tří vzorků krve v šestiměsíčním intervalu, tedy tří vzorků v průběhu jednoho roku. Testy si dobrovolní účastníci studie platí sami, jen Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, která je podporovatelem projektu, svým klientům většinu nákladů uhradí.

[více]

Dále z 211