Přejít k hlavnímu obsahu
Léto na cestách se ZP MV ČR pro děti zdarma

26.6.2020 | #Pojištěnci

Léto na cestách se ZP MV ČR pro děti zdarma

Koronavirová infekce zamíchala i s našimi plány na letní dovolenou. Mnozí z nás se rozhodli zůstat letos o prázdninách v Čechách. Ovšem i při cestách doma je dobré být výhodně pojištěn. ZP MV ČR proto přichází s prázdninovou nabídkou pro své klienty: cestovní pojištění na putování po naší vlasti pro děti do 15 let zcela zdarma.

Pokud uzavřete cestovní pojištění na červenec a srpen u smluvního partnera ZP MV ČR - pojišťovny ERGO - budou pro vaše děti tarify CZ ALL a CZ MAX zcela zdarma. Pojistit se může celá rodina na krátkodobé výlety po ČR nebo můžete pojistit jen děti na jejich letní tábory a soustředění.

Děti zdarma i do ciziny

V případě, že se přece jen odhodláte vydat na letní dovolenou do zahraničí, bude mít vaše dítě cestovní pojištění v červenci a srpnu také zcela zdarma. Podmínkou je, že je mu do 15 let, je klientem ZP MV ČR a že spolu s ním bude pojištěn ještě minimálně jeden dospělý. Tato nabídka platí pro všechny tarify Trip, tedy od základního pojištění až po maximální krytí při cestách po Evropě i dál do světa.

Dlouhodobá pojistka za polovinu

Jestliže je cestování vaší vášní a vyjíždíte v roce častěji než jen jednou, určitě se vám vyplatí dlouhodobé cestovní pojištění E-Family. A v létě ještě dvojnásob. Pokud toto pojištění uzavřete v prázdninových měsících, tedy v červenci či srpnu, získáte slevu 50 %.

Všechna tato výhodná pojištění uzavřete osobně na kterémkoliv z téměř 100 klientských pracovišť ZP MV ČR. Více podrobností o pojištění ZDE.

BONUS na závěr

Chystají se vaše děti o prázdninách na letní sportovně pohybový pobyt? Pak nezapomeňte, že ZP 211 i letos přichystala akci „Dětské sportovní léto“ s příspěvkem 500 Kč. Příspěvek je určen dětem do 18 let a bude poskytnut nad rámec ostatních příspěvků z fondu prevence. Více podrobností ZDE.

Příjemné a bezpečné léto vám všem přeje Vaše ZP 211!

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Dále z 211