Přejít k hlavnímu obsahu
Léto na cestách se ZP MV ČR pro děti zdarma

26.6.2020 | #Pojištěnci

Léto na cestách se ZP MV ČR pro děti zdarma

Koronavirová infekce zamíchala i s našimi plány na letní dovolenou. Mnozí z nás se rozhodli zůstat letos o prázdninách v Čechách. Ovšem i při cestách doma je dobré být výhodně pojištěn. ZP MV ČR proto přichází s prázdninovou nabídkou pro své klienty: cestovní pojištění na putování po naší vlasti pro děti do 15 let zcela zdarma.

Pokud uzavřete cestovní pojištění na červenec a srpen u smluvního partnera ZP MV ČR - pojišťovny ERGO - budou pro vaše děti tarify CZ ALL a CZ MAX zcela zdarma. Pojistit se může celá rodina na krátkodobé výlety po ČR nebo můžete pojistit jen děti na jejich letní tábory a soustředění.

Děti zdarma i do ciziny

V případě, že se přece jen odhodláte vydat na letní dovolenou do zahraničí, bude mít vaše dítě cestovní pojištění v červenci a srpnu také zcela zdarma. Podmínkou je, že je mu do 15 let, je klientem ZP MV ČR a že spolu s ním bude pojištěn ještě minimálně jeden dospělý. Tato nabídka platí pro všechny tarify Trip, tedy od základního pojištění až po maximální krytí při cestách po Evropě i dál do světa.

Dlouhodobá pojistka za polovinu

Jestliže je cestování vaší vášní a vyjíždíte v roce častěji než jen jednou, určitě se vám vyplatí dlouhodobé cestovní pojištění E-Family. A v létě ještě dvojnásob. Pokud toto pojištění uzavřete v prázdninových měsících, tedy v červenci či srpnu, získáte slevu 50 %.

Všechna tato výhodná pojištění uzavřete osobně na kterémkoliv z téměř 100 klientských pracovišť ZP MV ČR. Více podrobností o pojištění ZDE.

BONUS na závěr

Chystají se vaše děti o prázdninách na letní sportovně pohybový pobyt? Pak nezapomeňte, že ZP 211 i letos přichystala akci „Dětské sportovní léto“ s příspěvkem 500 Kč. Příspěvek je určen dětem do 18 let a bude poskytnut nad rámec ostatních příspěvků z fondu prevence. Více podrobností ZDE.

Příjemné a bezpečné léto vám všem přeje Vaše ZP 211!

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

ZP

Od 2. srpna se mění podmínky komerčního pojištění cizinců pobývajících v ČR. Změny se netýkají cizinců, kteří jsou pojištěni v systému veřejného zdravotního pojištění v ČR.

29. 7. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle novely zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců, s účinností od 2. srpna 2021 platí, že cizinci, kteří nemohou být účastni systému veřejného zdravotního pojištění v ČR, uzavírají pro účely pobytu na území ČR, tzv.

[více]

Dále z 211