Přejít k hlavnímu obsahu

19.3.2020 | #Pojištěnci

Možnost podání žádosti o příspěvek z Fondu prevence i emailem

Vážení klienti,

v souvislosti s výjimečnou situací v ČR spojenou s výskytem koronaviru COVID-19, jsou naše klientská centra pro veřejnost uzavřena.

Až do odvolání, je možné o příspěvek z Fondu prevence žádat i emailem na adrese: info@zpmvcr.cz

Elektronickou kopii (scan, PDF) všech požadovaných dokladů uvedených v podmínkách jednotlivých programů, je nutné zaslat spolu s vyplněnou žádostí (zde).

V případě, že žádáte pro vícero osob, typicky svou rodinu, děti, prosíme zasílat žádosti najednou. Zároveň vás žádáme o úschovu veškerých originálních dokladů, pro možnost  kontrolního dožádání.

Až do odvolání budeme rovněž akceptovat i doklady s datem vystavení po 1. 1. 2020. Lhůta na zpracování žádostí se po zavedení tohoto opatření může prodloužit.

 

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

ZP

Od 2. srpna se mění podmínky komerčního pojištění cizinců pobývajících v ČR. Změny se netýkají cizinců, kteří jsou pojištěni v systému veřejného zdravotního pojištění v ČR.

29. 7. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle novely zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců, s účinností od 2. srpna 2021 platí, že cizinci, kteří nemohou být účastni systému veřejného zdravotního pojištění v ČR, uzavírají pro účely pobytu na území ČR, tzv.

[více]

Dále z 211