Přejít k hlavnímu obsahu

19.3.2020 | #Pojištěnci

Možnost podání žádosti o příspěvek z Fondu prevence i emailem

Vážení klienti,

v souvislosti s výjimečnou situací v ČR spojenou s výskytem koronaviru COVID-19, jsou naše klientská centra pro veřejnost uzavřena.

Až do odvolání, je možné o příspěvek z Fondu prevence žádat i emailem na adrese: info@zpmvcr.cz

Elektronickou kopii (scan, PDF) všech požadovaných dokladů uvedených v podmínkách jednotlivých programů, je nutné zaslat spolu s vyplněnou žádostí (zde).

V případě, že žádáte pro vícero osob, typicky svou rodinu, děti, prosíme zasílat žádosti najednou. Zároveň vás žádáme o úschovu veškerých originálních dokladů, pro možnost  kontrolního dožádání.

Až do odvolání budeme rovněž akceptovat i doklady s datem vystavení po 1. 1. 2020. Lhůta na zpracování žádostí se po zavedení tohoto opatření může prodloužit.

 

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

infolinka

ZP MV ČR rozšiřuje službu infolinky i pro klienty s poruchou či ztrátou řeči

3. 3. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR rozšířila službu poskytovanou v rámci své telefonní infolinky. Volající budou mít nově možnost využít technologie „text to speech“ při obousměrné komunikaci s operátorem infolinky. Pojišťovna chce touto službou převodu textu na řeč pomoci svým klientům se sluchovým či řečovým postižením, kteří potřebují zprostředkovat řeč operátora infolinky nebo svůj dotaz psanou formou.

[více]
odběr

Přihlaste se do studie. Čas už je jen do konce března

3. 3. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

S koncem března končí i možnost pro zájemce z řad veřejnosti přihlásit se do odborné studie průběžně sledující v jejich krvi přítomnost a množství specifických protilátek chránících před onemocněním covid-19. Testování spočívá u každého účastníka v odebrání celkem tří vzorků krve v šestiměsíčním intervalu, tedy tří vzorků v průběhu jednoho roku. Testy si dobrovolní účastníci studie platí sami, jen Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, která je podporovatelem projektu, svým klientům většinu nákladů uhradí.

[více]

Dále z 211