Přejít k hlavnímu obsahu
vitaminy

30.9.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Naše poslední sezonní akce právě začíná. Dopřejte si něco na posílení imunity

Kdo z našich klientů ještě nevyužil žádnou letošní sezonní akci, má poslední možnost získat od nás bonusový příspěvek: Nakupte si v průběhu října vitaminy, minerály, laktobacily nebo jiné přípravky podporující imunitní systém. Díky naší říjnové sezonní akci Silná imunita můžete na tento nákup získat od nás příspěvek 250 korun. Budete tak lépe připraveni na příchod podzimního sychravého počasí a s ním spojených viróz.

Příspěvek můžete vyčerpat na nákup následujících produktů:

  • vitaminů A, C, D (rybího tuku, omega 3 mastných kyselin), E, B2, B6 B12 a B9 (kyseliny listové)

  • minerálních látek – železa, selenu, zinku, hořčíku, vápníku

  • prebiotik a probiotik 

  • Wobenzymu, hlívy ústřičné, echinacey

Uznávání a proplácení příspěvků probíhá systémem Kup a přijď. To znamená, nejprve nakoupíte a poté přinesete účet. Akceptovány budou platební doklady vystavené a u nás uplatněné v období od 1. do 31. října 2021. Podmínkou je, že jste ještě nevyužili žádnou z předchozích sezonních akcí.

Více informací o sezonní akci Silná imunita a podrobné podmínky čerpání příspěvku naleznete zde .

Domluvili jsme vám slevu na vitaminy

Pro naše pojištěnce je připravena 20% sleva na nákup vitaminů Medpharma v lékárnách Benu, kterou získáte po zadání slevového kódu MEDPHARMA211. V online lékárnách Pilulka pak na vás čeká také sleva 20 %, a to na přípravky MOVit po zadání slevového kódu MOVIT211. Navíc v říjnu proběhne na webu na Pilulka.cz akce 3 za 2, kdy při nákupu tří produktů MOVit Energy bude cena nejlevnějšího z nich odečtena.

Sledujte nás na Instagramu a Facebooku. Máme pro vás připraveny zajímavé články a příspěvky na téma Imunita. Můžete si s námi i zasoutěžit o vitaminové balíčky a přípravky pro podporu imunity.

Vyhlásili jsme pohybovou výzvu. Zapojte se!

Pamatujte na to, že vitaminy v tabletkách vaše zdraví samy o sobě neochrání. Jestli si chcete opravdu posílit imunitu, snažte se také zdravěji jíst a hlavně – neopomíjejte pravidelný pohyb. A pokud si říkáte, že to nemá cenu, že nemáte dost vůle nebo motivace, nechte se inspirovat naší výzvou Zdravý pohyb – moje výhra. Když se připojíte k ostatním účastníkům této iniciativy, máte větší šanci s pravidelným pohybem začít a vydržet u něj. Navíc budete zapojeni do soutěže o řadu atraktivních cen, a na závěr můžete dokonce vyhrát elektrokolo v hodnotě 73 000 Kč. Pojďte do toho s námi. Protože zdravý pohyb, to je vaše výhra! Přihlaste se zde.

Sleva

 

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Dále z 211