Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Necháte se očkovat na Covid-19?
Covid očkování

3.2.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Necháte se očkovat na Covid-19?

Vážení přátelé,

„Necháte se očkovat na Covid-19?“  je nyní nejčastější otázka, kterou dostávám. „Ano, nechám,“ odpovídám na ni jednoduše.

A vyzývám k tomuto kroku i Vás. Samozřejmě se poraďte se svým lékařem.

Když jsme u těch rad. Média, sociální sítě i běžné rozhovory mezi lidmi, jsou jich plné. Moc Vás prosím, zvažujte velmi pečlivě komu uvěříte, odkud čerpáte informace, které pak vedou k Vašim rozhodnutím.

Jedním z úkolů naší zdravotní pojišťovny v projektu očkování je poskytnout Vám ověřené a odborně fundované informace. Sledujte náš web, případně sociální sítě. Naším cílem je otevřenost a nejvyšší možná kvalitní péče pro Vás.

Zajímají-li Vás důvody, proč jsem stoupencem očkování, tak zde jsou dva hlavní: zdravotní a na něj navazující racionální. Očkování pomůže ochránit nás jako společnost i jednotlivce minimálně před největšími riziky působení Covid-19. A je to jediná možná realistická cesta jak z této zdravotní krize směřovat ven k běžnému životu a práci.

Rozhodnutí o očkování je na každém z nás. Naše zdravotní pojišťovna Vám k němu poskytne veškerou možnou oporu. Jsme tu pro Vás.

Přeji Vám i Vašim blízkým zdraví a úspěšný vstup do nového roku.

MUDr. David Kostka, MBA

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Dále z 211