Přejít k hlavnímu obsahu
Covid očkování

3.2.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Necháte se očkovat na Covid-19?

Vážení přátelé,

„Necháte se očkovat na Covid-19?“  je nyní nejčastější otázka, kterou dostávám. „Ano, nechám,“ odpovídám na ni jednoduše.

A vyzývám k tomuto kroku i Vás. Samozřejmě se poraďte se svým lékařem.

Když jsme u těch rad. Média, sociální sítě i běžné rozhovory mezi lidmi, jsou jich plné. Moc Vás prosím, zvažujte velmi pečlivě komu uvěříte, odkud čerpáte informace, které pak vedou k Vašim rozhodnutím.

Jedním z úkolů naší zdravotní pojišťovny v projektu očkování je poskytnout Vám ověřené a odborně fundované informace. Sledujte náš web, případně sociální sítě. Naším cílem je otevřenost a nejvyšší možná kvalitní péče pro Vás.

Zajímají-li Vás důvody, proč jsem stoupencem očkování, tak zde jsou dva hlavní: zdravotní a na něj navazující racionální. Očkování pomůže ochránit nás jako společnost i jednotlivce minimálně před největšími riziky působení Covid-19. A je to jediná možná realistická cesta jak z této zdravotní krize směřovat ven k běžnému životu a práci.

Rozhodnutí o očkování je na každém z nás. Naše zdravotní pojišťovna Vám k němu poskytne veškerou možnou oporu. Jsme tu pro Vás.

Přeji Vám i Vašim blízkým zdraví a úspěšný vstup do nového roku.

MUDr. David Kostka, MBA

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

samotest

Ukončení provozu portálu Samotesty-covid.cz

23. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Vážení zaměstnavatelé,    k 30. září 2021 dojde k ukončení provozu portálu všech zdravotních pojišťoven Samotesty-covid.cz, který sloužil pro odesílání žádostí o příspěvek na částečnou kompenzaci nákladů na samotestování ve firmách a u OSVČ.

[více]
ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]

Dále z 211