Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Necháte se očkovat na Covid-19?
Covid očkování

3.2.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Necháte se očkovat na Covid-19?

Vážení přátelé,

„Necháte se očkovat na Covid-19?“  je nyní nejčastější otázka, kterou dostávám. „Ano, nechám,“ odpovídám na ni jednoduše.

A vyzývám k tomuto kroku i Vás. Samozřejmě se poraďte se svým lékařem.

Když jsme u těch rad. Média, sociální sítě i běžné rozhovory mezi lidmi, jsou jich plné. Moc Vás prosím, zvažujte velmi pečlivě komu uvěříte, odkud čerpáte informace, které pak vedou k Vašim rozhodnutím.

Jedním z úkolů naší zdravotní pojišťovny v projektu očkování je poskytnout Vám ověřené a odborně fundované informace. Sledujte náš web, případně sociální sítě. Naším cílem je otevřenost a nejvyšší možná kvalitní péče pro Vás.

Zajímají-li Vás důvody, proč jsem stoupencem očkování, tak zde jsou dva hlavní: zdravotní a na něj navazující racionální. Očkování pomůže ochránit nás jako společnost i jednotlivce minimálně před největšími riziky působení Covid-19. A je to jediná možná realistická cesta jak z této zdravotní krize směřovat ven k běžnému životu a práci.

Rozhodnutí o očkování je na každém z nás. Naše zdravotní pojišťovna Vám k němu poskytne veškerou možnou oporu. Jsme tu pro Vás.

Přeji Vám i Vašim blízkým zdraví a úspěšný vstup do nového roku.

MUDr. David Kostka, MBA

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

příspěvek

Zavádíme pořadová čísla na sezonní akce

27. 6. 2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Vzhledem k tomu, že množství finančních prostředků ve fondu prevence, z něhož klientům vyplácíme různé příspěvky, je limitované, rozhodli jsme se zavést nový nástroj, který poskytne klientům jistotu, že mohou počítat se získáním příspěvku vyhlášeného

[více]

Dále z 211