Přejít k hlavnímu obsahu
Covid očkování

3.2.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Necháte se očkovat na Covid-19?

Vážení přátelé,

„Necháte se očkovat na Covid-19?“  je nyní nejčastější otázka, kterou dostávám. „Ano, nechám,“ odpovídám na ni jednoduše.

A vyzývám k tomuto kroku i Vás. Samozřejmě se poraďte se svým lékařem.

Když jsme u těch rad. Média, sociální sítě i běžné rozhovory mezi lidmi, jsou jich plné. Moc Vás prosím, zvažujte velmi pečlivě komu uvěříte, odkud čerpáte informace, které pak vedou k Vašim rozhodnutím.

Jedním z úkolů naší zdravotní pojišťovny v projektu očkování je poskytnout Vám ověřené a odborně fundované informace. Sledujte náš web, případně sociální sítě. Naším cílem je otevřenost a nejvyšší možná kvalitní péče pro Vás.

Zajímají-li Vás důvody, proč jsem stoupencem očkování, tak zde jsou dva hlavní: zdravotní a na něj navazující racionální. Očkování pomůže ochránit nás jako společnost i jednotlivce minimálně před největšími riziky působení Covid-19. A je to jediná možná realistická cesta jak z této zdravotní krize směřovat ven k běžnému životu a práci.

Rozhodnutí o očkování je na každém z nás. Naše zdravotní pojišťovna Vám k němu poskytne veškerou možnou oporu. Jsme tu pro Vás.

Přeji Vám i Vašim blízkým zdraví a úspěšný vstup do nového roku.

MUDr. David Kostka, MBA

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

infolinka

ZP MV ČR rozšiřuje službu infolinky i pro klienty s poruchou či ztrátou řeči

3. 3. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR rozšířila službu poskytovanou v rámci své telefonní infolinky. Volající budou mít nově možnost využít technologie „text to speech“ při obousměrné komunikaci s operátorem infolinky. Pojišťovna chce touto službou převodu textu na řeč pomoci svým klientům se sluchovým či řečovým postižením, kteří potřebují zprostředkovat řeč operátora infolinky nebo svůj dotaz psanou formou.

[více]
odběr

Přihlaste se do studie. Čas už je jen do konce března

3. 3. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

S koncem března končí i možnost pro zájemce z řad veřejnosti přihlásit se do odborné studie průběžně sledující v jejich krvi přítomnost a množství specifických protilátek chránících před onemocněním covid-19. Testování spočívá u každého účastníka v odebrání celkem tří vzorků krve v šestiměsíčním intervalu, tedy tří vzorků v průběhu jednoho roku. Testy si dobrovolní účastníci studie platí sami, jen Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, která je podporovatelem projektu, svým klientům většinu nákladů uhradí.

[více]

Dále z 211