Přejít k hlavnímu obsahu

24.3.2019 | #Pojištěnci

NN night run 2019 bude opět patřit nočním šelmám a ZP 211 u toho nebude chybět

Již za necelý měsíc začne další ročník běžeckého seriálu NN NIGHT RUN. Stejně jako v loňském roce se běžci promění v noční šelmy

Stejně jako v loňském roce se běžci promění v noční šelmy. Seriál, který v roce 2018 přilákal druhý nejvyšší počet běžců, si ale pro letošek připravil i celou řadu novinek.

Vedle běhu na deset a pět kilometrů se budou i v letošním ročníku konat dětské závody. Naše zdravotní pojišťovna se stala novým titulárním partnerem dětský běhů, které se tak nově nazývají 211 KIDS CUP a jsou určeny pro děti od 0 do 14 let. Děti startují za symbolických 150 Kč při online registraci, v cíli obdrží krásnou medaili a vodu. A aby rodiče jenom nefandili, je pro každého dospělého pojištěnce ZP 211 připravena sleva 100 Kč na startovném. Stačí při online registraci zadat číslo EHIC z průkazu pojištěnce a nebo při registraci na místě předložit průkaz pojištěnce.

Veteráni nad pětašedesát let mají nově startovné zcela zdarma. Pravidelní závodníci mohou sbírat body v průběhu celého seriálu, a které mohou proměnit ve startovné zdarma. A ti nejvěrnější se pak mohou dokonce stát členy Night Run Teamu.

Součástí seriálu zůstávají i velmi populární závody rodinných týmů, kterých se účastní vždy jeden dospělý a jedno dítě do patnácti let, jejichž časy se sčítají. Všichni běžci, kteří zaběhnou více než pět závodů v jednom ročníku, pak získají titul Night Man či Night Woman.

 Kromě medailí se i letos můžete těšit na bohatý doprovodný program, který zahrnuje společnou rozcvičku před startem závodů na pět i deset kilometrů, mnoho soutěží a dalších aktivit.

 Zatímco na jiných městských bězích čelní pozice obsazují elitní běžci, závody NN NIGHT RUN přináší radost z hezkého umístění i ostatním. Pro hobby běžce, kteří si jdou běh hlavně užít, je to příjemný bonus. Běh má i charitativní podtext, běžci na pět kilometrů přispívají na boj proti rakovině prsu částí startovného. Loni se tímto způsobem vybralo přes dvě stě tisíc korun.

 Těšíme se na všechny šelmy v cílové rovince.

 

Přehled jednotlivých termínů: 

 

 

 

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

samotest

Ukončení provozu portálu Samotesty-covid.cz

23. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Vážení zaměstnavatelé,    k 30. září 2021 dojde k ukončení provozu portálu všech zdravotních pojišťoven Samotesty-covid.cz, který sloužil pro odesílání žádostí o příspěvek na částečnou kompenzaci nákladů na samotestování ve firmách a u OSVČ.

[více]
ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]

Dále z 211