Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

NN night run 2019 bude opět patřit nočním šelmám a ZP 211 u toho nebude chybět

NN night run 2019 bude opět patřit nočním šelmám a ZP 211 u toho nebude chybět
24. 3. 2019

Již za necelý měsíc začne další ročník běžeckého seriálu NN NIGHT RUN. Stejně jako v loňském roce se běžci promění v noční šelmy

Stejně jako v loňském roce se běžci promění v noční šelmy. Seriál, který v roce 2018 přilákal druhý nejvyšší počet běžců, si ale pro letošek připravil i celou řadu novinek.

Vedle běhu na deset a pět kilometrů se budou i v letošním ročníku konat dětské závody. Naše zdravotní pojišťovna se stala novým titulárním partnerem dětský běhů, které se tak nově nazývají 211 KIDS CUP a jsou určeny pro děti od 0 do 14 let. Děti startují za symbolických 150 Kč při online registraci, v cíli obdrží krásnou medaili a vodu. A aby rodiče jenom nefandili, je pro každého dospělého pojištěnce ZP 211 připravena sleva 100 Kč na startovném. Stačí při online registraci zadat číslo EHIC z průkazu pojištěnce a nebo při registraci na místě předložit průkaz pojištěnce.

Veteráni nad pětašedesát let mají nově startovné zcela zdarma. Pravidelní závodníci mohou sbírat body v průběhu celého seriálu, a které mohou proměnit ve startovné zdarma. A ti nejvěrnější se pak mohou dokonce stát členy Night Run Teamu.

Součástí seriálu zůstávají i velmi populární závody rodinných týmů, kterých se účastní vždy jeden dospělý a jedno dítě do patnácti let, jejichž časy se sčítají. Všichni běžci, kteří zaběhnou více než pět závodů v jednom ročníku, pak získají titul Night Man či Night Woman.

 Kromě medailí se i letos můžete těšit na bohatý doprovodný program, který zahrnuje společnou rozcvičku před startem závodů na pět i deset kilometrů, mnoho soutěží a dalších aktivit.

 Zatímco na jiných městských bězích čelní pozice obsazují elitní běžci, závody NN NIGHT RUN přináší radost z hezkého umístění i ostatním. Pro hobby běžce, kteří si jdou běh hlavně užít, je to příjemný bonus. Běh má i charitativní podtext, běžci na pět kilometrů přispívají na boj proti rakovině prsu částí startovného. Loni se tímto způsobem vybralo přes dvě stě tisíc korun.

 Těšíme se na všechny šelmy v cílové rovince.

 

Přehled jednotlivých termínů: 

 

 

 

Z naší nabídky pro vás!

Služba LÉKAŘ NA TELEFONU pro naše pojištěnce

Aktuality

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro vás Program na podporu zdravého životního stylu

Třeba příspěvek na lyžařský výcvik