Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Novinka: cestovní pojištění s Generali
CP

15.12.2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Novinka: cestovní pojištění s Generali

Od začátku roku 2023 nabízíme klientům nové cestovní pojištění, které jsme připravili ve spolupráci se současnou jedničkou českého pojistného trhu, Generali Českou pojišťovnou. Přinášíme vám přehled hlavních parametrů a výhod pro vás.

Záleží nám na tom, abyste na svých cestách, především těch do zahraničí, ať už jsou to cesty za poznáním, aktivně stráveným časem, nebo klidným odpočinkem, měli sjednané spolehlivé cestovní pojištění. Je to zásadní podmínka pro efektivní a rychlé řešení všech možných zdravotních, ale nejen zdravotních problémů.

S Generali Českou pojišťovnou si můžete sjednat:

  • cestovní pojištění pro jednorázové cesty do zahraničí,
  • roční cestovní pojištění do zahraničí (k dispozici je též varianta s opakovanými výjezdy během roku),
  • cestovní pojištění pro pobyty v České republice,
  • pojištění storna cesty.

Pojištění přitom zahrnuje všechny běžné typy cest – turistické, pracovní, pobytové či sportovní, a počítá i s adrenalinovými sporty.

Balíček pro cesty do zahraničí

Pro potřeby klientů naší pojišťovny byl navržen speciální rozsah možností. Balíček pro zahraniční cesty poskytuje cestovatelům mimořádně širokou pojistnou ochranu, která kromě pojištění léčebných výloh (s pojistným limitem 100 milionů Kč) obsahuje i pojištění úrazu, osobních věcí a zavazadel nebo nadstandardní asistenční a právní služby. K dispozici je navíc celá řada užitečných připojištění – například veterinární péče, když cestujete s mazlíčkem, či spoluúčasti na věci půjčené, když se rozhodnete pro auto nebo motorku z půjčovny.

Řešení pro domácí pobyty

Jedná se o variantu cestovního pojištění určenou pro případy, kdy trávíte dovolenou v České republice a chcete mít jedním pojištěním vyřešeny různé možné potíže – úrazy, ztráty, odcizení či zničení osobních věcí a zavazadel nebo situace, kdy způsobíte škodu někomu jinému. Cena pro vás za toto pojištění je pouhých 9 Kč na den.

Storno cesty

Hodí se pro situace, kdy si dlouho dopředu objednáte zájezd, koupíte ubytování nebo třeba letenky. Pokud pak například kvůli nemoci či úrazu nebudete moci na dovolenou odjet, pojišťovna vám zaplatí dopředu vynaložené náklady, a to podle zvolené varianty buď 80 procent, nebo dokonce 100 procent nákladů až do částky 150 tisíc korun. Storno cesty je přitom možné sjednat jak na zahraniční, tak na domácí cesty. Sjednat ho lze samostatně.

Asistenční služby

Cestovní pojištění od Generali České pojišťovny vždy obsahuje také asistenční služby, které jsou dostupné 24 hodin všech sedm dní v týdnu. Asistence na telefonu či e-mailu vám poradí s vyhledáním vhodného lékařského zařízení, v případě nouze komunikuje s lékaři, zajistí tlumočení v několika světových jazycích a je připravena poskytnout vám i další podporu, pokud se ocitnete v nesnázích.

Generali Česká pojišťovna je součástí mezinárodní pojišťovací skupiny Generali, která patří mezi tři největší pojistitele ve střední a východní Evropě.

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Dále z 211