Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Nový bonus: lázně pro chronicky nemocné děti
vyšetření

17.3.2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Nový bonus: lázně pro chronicky nemocné děti

Máme dobrou zprávu pro rodiče dětí a teenagerů trpících chronickými respiračními nebo dermatologickými onemocněními. Vedle příspěvků na vysokohorské a přímořské ozdravné pobyty, o kterých jsme informovali už v únoru, nabízíme těmto klientům v letošním roce nově také lázeňské pobyty hrazené z fondu prevence, a to v Priessnitzových léčebných lázních v Jeseníku, Janských lázních nebo Lázních Kynžvart.

Podmínkou pro uhrazení lázeňského pobytu z fondu prevence je, že se bude jednat o pobyt, který není indikován lékařem jako hrazený z veřejného zdravotního pojištění a který trvá alespoň 15 dní, respektive 14 nocí. Na příspěvek mají nárok naši klienti ve věku do 18 let, kteří mají diagnostikováno alergické onemocnění horních cest dýchacích způsobené inhalačními alergeny (musí být objektivně laboratorně prokázané), astma bronchiale, chronickou bronchitidu, lupénku (psoriázu) v jakékoli formě nebo atopický ekzém.

Platbu řešit nemusíte, pobyt uhradíme za vás přímo lázním

Před zahájením pobytu nám doručíte návrh na zařazení na léčebně-ozdravný pobyt pro vašeho potomka, který musí být potvrzen praktickým lékařem pro děti a dorost (formulář ke stažení zde). Návrh je možno doručit osobně nebo poslat poštou, datovou schránkou nebo e-mailem s elektronickým podpisem na adresu lop@zpmvcr.cz. Poté, do 30 dnů od doručení návrhu, od nás dostanete vyjádření, zda byl požadavek schválen. V případě schválení návrhu od nás obdržíte poukaz s kontakty na lázně, některé z nich si vyberete a objednáte si tam pobyt, který zahrnuje ubytování, stravování a léčebné procedury. O úhradu za dítě už se starat nemusíte, my si to s lázněmi vyúčtujeme. Za doprovod dítěte pobyt nehradíme.

Veškeré podrobnosti k léčebně-ozdravným pobytům pro děti naleznete zde. Základní podmínky pro čerpání příspěvků z fondu prevence jsou uvedeny zde

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Milostivé léto

Milostivé léto 2022

31. 8. 2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Stejně jako v loňském roce i letos máte příležitost zbavit se případného dluhu na pojistném, který vám v minulosti vznikl u Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra a který je po vás vymáhán v exekučním řízení.

[více]
příspěvek

Zavádíme pořadová čísla na sezonní akce

27. 6. 2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Vzhledem k tomu, že množství finančních prostředků ve fondu prevence, z něhož klientům vyplácíme různé příspěvky, je limitované, rozhodli jsme se zavést nový nástroj, který poskytne klientům jistotu, že mohou počítat se získáním příspěvku vyhlášeného

[více]

Dále z 211