Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Nový podcast ZP MV ČR: Zjistíte, kdy a proč vyhledat klinického logopeda
logopedie

11.3.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Nový podcast ZP MV ČR: Zjistíte, kdy a proč vyhledat klinického logopeda

Chcete se dozvědět, proč narůstá počet vývojových vad jazyka? Zda za to může rozmach digitálních technologií nebo něco jiného? Pátráte, jestli vaše dítě netrpí nějakou poruchou řeči a jazyka? A víte, že až 80 % neurovývojových poruch vzniká na genetickém podkladě, tedy získali jsme je po svých předcích?

Tyto a další velmi zajímavé informace o vývojových poruchách jazyka a jejich diagnostice a léčení, ale také o tom, že logoped není jen ten, kdo vaše děti naučí správně vyslovovat r a ř, si můžete poslechnout v našem novém podcastu. Tentokrát moderátorka Karolína Antlová vyzpovídala  klinickou logopedku Barboru Richtrovou.

ZP MV ČR připravuje zajímavé podcasty o zdraví v rámci projektu „Zdraví v kostce“. Poslouchat můžete ZDE.

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Milostivé léto

Milostivé léto 2022

31. 8. 2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Stejně jako v loňském roce i letos máte příležitost zbavit se případného dluhu na pojistném, který vám v minulosti vznikl u Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra a který je po vás vymáhán v exekučním řízení.

[více]
příspěvek

Zavádíme pořadová čísla na sezonní akce

27. 6. 2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Vzhledem k tomu, že množství finančních prostředků ve fondu prevence, z něhož klientům vyplácíme různé příspěvky, je limitované, rozhodli jsme se zavést nový nástroj, který poskytne klientům jistotu, že mohou počítat se získáním příspěvku vyhlášeného

[více]

Dále z 211