Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

Ocenění Czech Superbrands drží ZP 211 již třetím rokem

Ocenění Czech Superbrands drží ZP 211 již třetím rokem
24. 9. 2019

Již tři roky za sebou je ZP 211 držitelkou prestižního mezinárodního ocenění kvality Czech Superbrands. Je jedinou zdravotní pojišťovnou v zemi, která se může tímto oceněním pyšnit. Cenu pro rok 2019 převzala mluvčí zdravotní pojišťovny Hana Kadečková na slavnostním galavečeru, který se konal minulou středu v budově Národního muzea v Praze. Ocenění jí předal regionální ředitel Superbrands CE András Wiszkidenszky (na foto vlevo) a ředitel Czech Superbrands Roman Sovják.


Právo užívat pečeť kvality Superbrands si tento večer odneslo téměř 70 obchodních značek, působících na českém trhu. Pečeť Superbrands získávají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek ve více než 90 státech na pěti kontinentech.

Formuláře

Registrace nového pojištěnce

Aktuality

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro vás celo řadu výhod a nadstandardních benefitů!

Třeba příspěvek na školku v přírodě!

Využijte možnost převodu příspěvků z rodiče na dítě a získejte tak až 1500 Kč na ozdravný pobyt. A k tomu dalších 500 Kč například na očkování.