Přejít k hlavnímu obsahu

11.3.2020 | #Pojištěnci

Osobní návštěva klientského pracoviště zdravotní pojišťovny ?

Vážení klienti,

v souvislosti s šířením koronaviru na území ČR bychom vás rádi požádali o zvážení, zda v těchto dnech opravdu musíte osobně navštívit klientské pracoviště své zdravotní pojišťovny. Pokud to není nutné, pak vám doporučujeme odložit návštěvu na dobu, kdy to bude pro vás i pracovníky našich klientských center bezpečnější.

Dovolte vám připomenout, že ZP MV ČR umožňuje svým klientům komunikovat a posílat dokumenty elektronicky prostřednictvím různých kanálů: e-mailem info@zpmvcr.cz, elektronickou podatelnou posta@zpmvcr.cz, můžete volat na infolinku 844 211 211 a Lékaře na telefonu +420 283 002 772 či využít možnosti E-komunikace. Dokumenty lze zasílat i poštou. K ZP MV ČR se lze také přihlásit online na https://eforms.zpmvcr.cz/ePrihlaska/.

Děkujeme za pochopení a ohleduplnost!

Vaše ZP MV ČR

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

online konzultace

Ve spolupráci s klinikami EUC spouštíme na Plzeňsku a Ústecku společný projekt: online služby praktiků

25. 2. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Naši pojištěnci z Plzeňského a Ústeckého kraje budou mít brzy možnost zaregistrovat se u praktických lékařů klinik EUC, se kterými pak budou moci komunikovat na dálku. Podmínkou je, že už dosáhli věku 15 let a jsou schopni spojit se s ordinací pomocí digitálních technologií. Pilotní projekt s názvem Můj praktik online bude spuštěn v průběhu března.

[více]

Dále z 211