Přejít k hlavnímu obsahu
rouška

11.3.2020 | #Pojištěnci

Osobní návštěva klientského pracoviště zdravotní pojišťovny ?

Vážení klienti,

v souvislosti s šířením koronaviru na území ČR bychom vás rádi požádali o zvážení, zda v těchto dnech opravdu musíte osobně navštívit klientské pracoviště své zdravotní pojišťovny. Pokud to není nutné, pak vám doporučujeme odložit návštěvu na dobu, kdy to bude pro vás i pracovníky našich klientských center bezpečnější.

Dovolte vám připomenout, že ZP MV ČR umožňuje svým klientům komunikovat a posílat dokumenty elektronicky prostřednictvím různých kanálů: e-mailem info@zpmvcr.cz, můžete volat na infolinku 844 211 211 a Lékaře na telefonu +420 283 002 772 či využít možnosti E-komunikace. Dokumenty lze zasílat i poštou. K ZP MV ČR se lze také přihlásit online na https://eforms.zpmvcr.cz/ePrihlaska/.

Děkujeme za pochopení a ohleduplnost!

Vaše ZP MV ČR

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

ZP

Od 2. srpna se mění podmínky komerčního pojištění cizinců pobývajících v ČR. Změny se netýkají cizinců, kteří jsou pojištěni v systému veřejného zdravotního pojištění v ČR.

29. 7. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle novely zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců, s účinností od 2. srpna 2021 platí, že cizinci, kteří nemohou být účastni systému veřejného zdravotního pojištění v ČR, uzavírají pro účely pobytu na území ČR, tzv.

[více]

Dále z 211