Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

Poděkování za vaši důvěru

Poděkování za vaši důvěru
29. 8. 2019

Poděkování za vaši důvěru

Vážení pojištěnci,

 

  velice si vážíme toho, že svoji důvěru věnujete právě naší pojišťovně.  Od svého vzniku si v ZP MV ČR klademe za cíl být důvěryhodným a spolehlivým partnerem jak našim klientům, tak poskytovatelům zdravotní péče. Mezi základní principy, kterými se při naší práci řídíme, patří:

  • SPOLEHLIVOST – daří se nám stále navyšovat počet úhradových dní, po které jsme bez problémů schopni dostát všem svým závazkům a zajistit potřebnou zdravotní péči všem klientům.
  • STABILITA - jsme druhou největší zdravotní pojišťovnou v zemi s více než 1,3 milionem klientů, máme smlouvy se všemi nejvýznamnějšími zdravotnickými zařízeními kdekoliv na území ČR.
  • DOSTUPNOST máme již více než 100 klientských center v rámci celé republiky, můžete s námi komunikovat jednoduše také skrze informační linku s krátkou reakční dobou, a to jak telefonicky, tak emailem.
  • FINANČNÍ ZDRAVÍ jsme držiteli ocenění Zdravotní pojišťovna roku 2018 v kategorii Finanční zdraví a jako jediná zdravotní pojišťovna v ČR jsme zároveň již podruhé obdrželi prestižní mezinárodní ocenění Superbrands 2018.
  • OTEVŘENOST – jako první zdravotní pojišťovna jsme zřídili institut ombudsmana – ochránce práv klientů.
  • ROVNOST PŘÍSTUPU naším klientem se může stát kdokoliv, bez ohledu na profesi, věk nebo pohlaví. Všichni klienti jsou pro nás stejně důležití.
  • INOVACE dlouhodobě se při zlepšování a modernizaci našich služeb snažíme o co nejvíce proklientský přístup. Našim pojištěncům tak nabízíme například asistenční službu Lékař na telefonu nebo mobilní aplikaci ZP211.
  • PREVENCE věříme, že je lepší nemocem předcházet, než pouze léčit následky, proto podporujeme širokou škálu preventivních programů a kampaní.

Právě probíhá období, ve kterém máte možnost k 1. 1. 2020 změnit svoji zdravotní pojišťovnu. Pokud byste změnu zdravotní pojišťovny zvažovali, věříme, že vezmete v úvahu všechny výše uvedené výhody, které ZP MV ČR svým klientům přináší.

 

Vaše 211

Formuláře

Registrace nového pojištěnce

Aktuality

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro vás celo řadu výhod a nadstandardních benefitů!

Třeba příspěvek na školku v přírodě!

Využijte možnost převodu příspěvků z rodiče na dítě a získejte tak až 1500 Kč na ozdravný pobyt. A k tomu dalších 500 Kč například na očkování.