Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Pojďme se hýbat s 211!
sport

28.4.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Pojďme se hýbat s 211!

Dlouhá zima skončila a pomalu se rozvolňuje i přísný lockdown vyhlášený vládou kvůli epidemii koronaviru. I když ještě nemůžeme sportovat na plno, jaro nás volá ven na kolo, zaběhat si nebo zařádit s našimi dětskými ratolestmi. Přichází správný čas začít se už zase pořádně hýbat venku na vzduchu a na slunci, zpevnit svaly, protáhnout ztuhlé tělo a zatočit s nevzhlednými zimními tuky. Pojďme se hýbat s 211!

Začínají tradiční sportovní akce Kolo pro život, běžecký NN Night Run a přibydou Dětské sportovní dny. Každý pohyb je dobrý! Kromě spalování tuků a zlepšování kondice posiluje imunitu i duševní zdraví. A to všechno teď po dlouhých měsících uzavření doma u počítačů nutně potřebujeme. Takže pojďme na to!

V sobotu 1. 5. startuje v Dobřichovicích první akce seriálu Kolo pro život. Kdo z vás se nestihl na závod registrovat a získat tak 20% slevu na startovném (informovali jsme na našem Facebooku) nevadí, první závod stejně bude kvůli epidemiologickým opatřením realizovaný v duchu individuální projížďky značenou tratí. Takže vy ostatní si můžete i s celou rodinou trať projet také. Super rodinná zdravá aktivita!

V rámci seriálu cyklistických závodů Prima Cup připravila ZP MV ČR i soutěž pro příslušníky integrovaného záchranného systému -  policisty, hasiče a záchranáře "O pohár IZS". Pravděpodobně v polovině května začne další známý sportovní seriál – běžecké závody NN Night Run.

A chystáme pro vás Dětské sportovní dny, kde si děti zajezdí na dopravním hřišti, pumptrackové dráze, vyzkoušejí jízdu zručnosti či balanční cviky. K dispozici jim budou profesionální instruktoři a lektoři.

Zmíněné akce budou doplněny zajímavým doprovodným programem. Na účastníky čeká měření přístrojem InBody a výživové poradenství, fotokoutek, pro děti oblíbené malování na tváře.

Sledujte náš web a sociální sítě, kde vám budeme přinášet podrobnosti o jednotlivých akcích, termíny a případné změny v souvislosti s vývojem epidemiologické situace.

Na seznam plánovaných akcí se můžete podívat do našeho kalendáře nebo přímo na stránky pořadatelů: Kolo pro život, NN Night Run, Dětské sportovní dny, Prima Cup.

 

Vaše ZP MV ČR

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Dále z 211