Přejít k hlavnímu obsahu
firemní očkování

1.2.2021 | #Plátci

Poradíme vám jak se co nejlépe připravit na firemní očkování

Udržet pracovní týmy v takovém počtu a stavu, aby absence nenarušily fungování společnosti, se stalo alfou a omegou uplynulého roku. Covid-19 ale jen zdůraznil význam zdraví jako základní podmínky jakékoliv aktivity. I té ekonomické. Zamýšlíte se nad tím, jak se zachovat, aby vám nechyběli zaměstnanci? Chcete se co nejlépe připravit na očkování zaměstnanců proti nemoci covid-19. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR vám poradí.

Vytvoří spolu s vámi zdravotní manuál - každému na míru a podle jeho potřeb a požadavků: „Jako odborníci a partneři v oblasti zdraví vám chceme poskytnout maximální podporu a informace, které vaší firmě pomůžou zefektiv­nit přípravu i průběh očkování proti covid-19. Coby šéf zodpovědný za zdraví svých zaměstnanců sám vím, jak moc je to důležité,“ říká generální ředitel ZP MV ČR David Kostka.

Pokud potřebujete pomoci s dalšími informacemi ohledně očkování či zdravotní osvětou, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme.

Vaše ZP 211

očkování 8 kroků

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

infolinka

ZP MV ČR rozšiřuje službu infolinky i pro klienty s poruchou či ztrátou řeči

3. 3. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR rozšířila službu poskytovanou v rámci své telefonní infolinky. Volající budou mít nově možnost využít technologie „text to speech“ při obousměrné komunikaci s operátorem infolinky. Pojišťovna chce touto službou převodu textu na řeč pomoci svým klientům se sluchovým či řečovým postižením, kteří potřebují zprostředkovat řeč operátora infolinky nebo svůj dotaz psanou formou.

[více]
odběr

Přihlaste se do studie. Čas už je jen do konce března

3. 3. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

S koncem března končí i možnost pro zájemce z řad veřejnosti přihlásit se do odborné studie průběžně sledující v jejich krvi přítomnost a množství specifických protilátek chránících před onemocněním covid-19. Testování spočívá u každého účastníka v odebrání celkem tří vzorků krve v šestiměsíčním intervalu, tedy tří vzorků v průběhu jednoho roku. Testy si dobrovolní účastníci studie platí sami, jen Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, která je podporovatelem projektu, svým klientům většinu nákladů uhradí.

[více]

Dále z 211