Přejít k hlavnímu obsahu
firemní očkování

1.2.2021 | #Plátci

Poradíme vám jak se co nejlépe připravit na firemní očkování

Udržet pracovní týmy v takovém počtu a stavu, aby absence nenarušily fungování společnosti, se stalo alfou a omegou uplynulého roku. Covid-19 ale jen zdůraznil význam zdraví jako základní podmínky jakékoliv aktivity. I té ekonomické. Zamýšlíte se nad tím, jak se zachovat, aby vám nechyběli zaměstnanci? Chcete se co nejlépe připravit na očkování zaměstnanců proti nemoci covid-19. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR vám poradí.

Vytvoří spolu s vámi zdravotní manuál - každému na míru a podle jeho potřeb a požadavků: „Jako odborníci a partneři v oblasti zdraví vám chceme poskytnout maximální podporu a informace, které vaší firmě pomůžou zefektiv­nit přípravu i průběh očkování proti covid-19. Coby šéf zodpovědný za zdraví svých zaměstnanců sám vím, jak moc je to důležité,“ říká generální ředitel ZP MV ČR David Kostka.

Pokud potřebujete pomoci s dalšími informacemi ohledně očkování či zdravotní osvětou, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme.

Vaše ZP 211

očkování 8 kroků

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

samotest

Ukončení provozu portálu Samotesty-covid.cz

23. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Vážení zaměstnavatelé,    k 30. září 2021 dojde k ukončení provozu portálu všech zdravotních pojišťoven Samotesty-covid.cz, který sloužil pro odesílání žádostí o příspěvek na částečnou kompenzaci nákladů na samotestování ve firmách a u OSVČ.

[více]
ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]

Dále z 211