Přejít k hlavnímu obsahu

18.2.2020 | #Pojištěnci

Právě vyšel časopis Zdraví jako vášeň 2020

Milí klienti ZP 211, v těchto dnech vyšlo nové číslo našeho časopisu Zdraví jako vášeň 2020, který dostáváte do svých schránek. Je určen právě vám, klientům Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR. Jde nám o to, abyste se dozvěděli něco o své zdravotní pojišťovně, ale také něco navíc.
Můžete si přečíst rozhovor s rychlobruslařkou Martinou Sáblíkovou, dozvědět se něco více o očkování nebo získat nové informace o tom, co s naším tělem dělá nadměrné pití alkoholu. Získáte i základní přehled o letošních bonusech z fondu prevence a dozvíte se další zajímavosti z činnosti vaší zdravotní pojišťovny. Nechybí ani ucelený přehled našich klientských pracovišť. V elektronické podobě si můžete časopis přečíst ZDE.

Příjemné čtení vám přeje vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

online konzultace

Ve spolupráci s klinikami EUC spouštíme na Plzeňsku a Ústecku společný projekt: online služby praktiků

25. 2. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Naši pojištěnci z Plzeňského a Ústeckého kraje budou mít brzy možnost zaregistrovat se u praktických lékařů klinik EUC, se kterými pak budou moci komunikovat na dálku. Podmínkou je, že už dosáhli věku 15 let a jsou schopni spojit se s ordinací pomocí digitálních technologií. Pilotní projekt s názvem Můj praktik online bude spuštěn v průběhu března.

[více]

Dále z 211