Přejít k hlavnímu obsahu
ZJV

16.2.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Právě vyšel časopis Zdraví jako vášeň 2021

Vážení klienti ZP 211, v těchto dnech vyšlo nové číslo klientského časopisu Zdraví jako vášeň 2021. Měl by se tedy začít objevovat ve vašich poštovních schránkách. Obsah je nabitý zajímavými informacemi jak o vaší pojišťovně, tak i o našem zdraví. Můžete se dozvědět podrobnosti o studii na sledování protilátek proti nemoci covid-19, se kterou ZP MV ČR přišla na konci loňského roku a do které se můžete ještě do konce března přihlásit. Na otázky, které se tvorby protilátek v těle týkají, odpovídá odborník nejpovolanější: imunolog prof. Vojtěch Thon.

Na titulní straně uvidíte a rozhovor si přečtete s naším vynikajícím biatlonistou Michalem Krčmářem. Od primáře Oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny ÚVN Michala Říhy se dozvíte základní rady, jak sedět u počítače doma v rámci home office a nezničit si přitom záda a ředitel Psychiatrické nemocnice Bohnice Martin Hollý poradí, jak zacházet v době extrémní stresové zátěže se svojí psychikou.

Dočtete se i řadu zajímavostí z oblasti dentální hygieny či klinické logopedie. Nechybí ani tradiční přehled našich klientských pracovišť. V elektronické podobě si můžete časopis přečíst ZDE.

 

Příjemné čtení a pevné zdraví vám přeje vaše ZP 211!

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

infolinka

ZP MV ČR rozšiřuje službu infolinky i pro klienty s poruchou či ztrátou řeči

3. 3. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR rozšířila službu poskytovanou v rámci své telefonní infolinky. Volající budou mít nově možnost využít technologie „text to speech“ při obousměrné komunikaci s operátorem infolinky. Pojišťovna chce touto službou převodu textu na řeč pomoci svým klientům se sluchovým či řečovým postižením, kteří potřebují zprostředkovat řeč operátora infolinky nebo svůj dotaz psanou formou.

[více]
odběr

Přihlaste se do studie. Čas už je jen do konce března

3. 3. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

S koncem března končí i možnost pro zájemce z řad veřejnosti přihlásit se do odborné studie průběžně sledující v jejich krvi přítomnost a množství specifických protilátek chránících před onemocněním covid-19. Testování spočívá u každého účastníka v odebrání celkem tří vzorků krve v šestiměsíčním intervalu, tedy tří vzorků v průběhu jednoho roku. Testy si dobrovolní účastníci studie platí sami, jen Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, která je podporovatelem projektu, svým klientům většinu nákladů uhradí.

[více]

Dále z 211