Přejít k hlavnímu obsahu
ZJV

16.2.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Právě vyšel časopis Zdraví jako vášeň 2021

Vážení klienti ZP 211, v těchto dnech vyšlo nové číslo klientského časopisu Zdraví jako vášeň 2021. Měl by se tedy začít objevovat ve vašich poštovních schránkách. Obsah je nabitý zajímavými informacemi jak o vaší pojišťovně, tak i o našem zdraví. Můžete se dozvědět podrobnosti o studii na sledování protilátek proti nemoci covid-19, se kterou ZP MV ČR přišla na konci loňského roku a do které se můžete ještě do konce března přihlásit. Na otázky, které se tvorby protilátek v těle týkají, odpovídá odborník nejpovolanější: imunolog prof. Vojtěch Thon.

Na titulní straně uvidíte a rozhovor si přečtete s naším vynikajícím biatlonistou Michalem Krčmářem. Od primáře Oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny ÚVN Michala Říhy se dozvíte základní rady, jak sedět u počítače doma v rámci home office a nezničit si přitom záda a ředitel Psychiatrické nemocnice Bohnice Martin Hollý poradí, jak zacházet v době extrémní stresové zátěže se svojí psychikou.

Dočtete se i řadu zajímavostí z oblasti dentální hygieny či klinické logopedie. Nechybí ani tradiční přehled našich klientských pracovišť. V elektronické podobě si můžete časopis přečíst ZDE.

 

Příjemné čtení a pevné zdraví vám přeje vaše ZP 211!

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

samotest

Ukončení provozu portálu Samotesty-covid.cz

23. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Vážení zaměstnavatelé,    k 30. září 2021 dojde k ukončení provozu portálu všech zdravotních pojišťoven Samotesty-covid.cz, který sloužil pro odesílání žádostí o příspěvek na částečnou kompenzaci nákladů na samotestování ve firmách a u OSVČ.

[více]
ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]

Dále z 211